XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10.2023

 1. Dzisiaj 22 października zapraszamy o godz. 19.00 na Mszę św. za wstawiennictwem św. Rity oraz nowennę w intencji wszystkich, którzy utracili wiarę. Po Mszy zapraszamy na Wieczór Chwały połączony z nabożeństwem różańcowym.
 2. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Misyjny. Rozpoczyna on Tydzień Misyjny, podczas którego modlimy się w intencji misji i misjonarzy. Po Mszach zbiórka do puszek na cele misyjne. Dzisiaj też w kościołach coroczne liczenie wiernych organizowane przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego.
 3. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych we wtorek 24 października po nabożeństwie różańcowym, czyli ok. o godz. 19.00 w kościele. Tego dnia nie będzie różańca dla dzieci. Zapraszamy za to na różaniec rodziców.
 4. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w czwartek 26 października o godz. 19.00 w kościele i potrwa do 7 grudnia. Informacje i zapisy: narzeczeni.archidiecezja.pl.
 5. W ramach spotkań formacyjnych dla mężczyzn „Fundamenty” w środę 25 października po Mszy o godz. 18.00 i nabożeństwie różańcowym zapraszamy na prelekcję ks. prof. Pawła Bortkiewicza pt. „Błogosławiona Rodzina Ulmów”. Tym razem spotkanie jest otwarte i dedykowane całym rodzinom.
 6. Papież Franciszek prosi o podjęcie modlitwy, postu i pokuty w intencji pokoju w piątek 27 października.
 7. Na stoliku za ławkami wyłożone są druki na wymienianki jednorazowe. Za zmarłych modlić się będziemy od 2 do 8 listopada 40 min. przed Mszą wieczorną. Prosimy wymienianki jednorazowe wypełniać drukowanymi literami i wrzucać wraz z ofiarą do skarbony za ławkami. Wymienianki roczne przyjmujemy wyłącznie w biurze parafialnym.
 8. Bardzo dziękujemy za składane ofiary i daniny oraz za wszelkie prace na rzecz parafii. Ostatnia składka wyniosła 5.000zł i została przekazana na utrzymanie seminarzystów. Na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy 2314zł. Bóg zapłać!
 9. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Poznaniu poszukuje osób, które chcą zostać rodziną zastępczą. Informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.
 10. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 11. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.