XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.10.2023

  1. W październiku szczególnie zapraszamy do modlitwy różańcowej. Wspólnota Żywego Różańca nadal prowadzić będzie codziennie 40 min. przed wieczorną Mszą św. modlitwę różańcową. We wtorki o 17.20 modlić się będziemy za zmarłych z wymienianek rocznych. Dodatkowe nabożeństwo różańcowe będzie codziennie po Mszy wieczornej. We wtorki i czwartki szczególnie zapraszamy dzieci. Nie będzie wtedy wystawienia Najświętszego Sakramentu, a pomocą w modlitwie będą wyświetlane slajdy.
  2. Księga intencji na rok 2024 jest dostępna wyłącznie w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  3. W piątek 13 października przypada Dzień Fatimski. Po Mszy o godz. 18.00 procesja z modlitwą różańcową. Prosimy o zabranie świec.
  4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy kleryków naszego seminarium wraz z ks. opiekunem, który skieruje do nas słowo. Razem modlić się będziemy w intencji nowych powołań kapłańskich. Jeśli ktoś chciałby poczęstować kandydata do kapłaństwa niedzielnym obiadem, to prosimy zgłosić taką gotowość w zakrystii. Wierzymy, że będzie to okazja do ciekawych rozmów i wzajemnego świadectwa. Składka z przyszłej niedzieli zostanie przekazana na utrzymanie seminarzystów. Tego dnia będzie także Dzień Papieski. Po Mszach zbiórka w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 szkoły podstawowej oraz I klasy szkoły ponadpodstawowej odbędzie się w niedzielę 15 października. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 19.00
  6. W przyszłą niedzielę Dzień Dziecka Utraconego. Przy tej okazji zapraszamy na rekolekcje dla rodziców, którzy utracili dziecko. Rekolekcje odbędą się w Gnieźnie w dniach 1-3.12.2023r. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.
  7. Dziękujemy także za składane ofiary i daniny oraz za wszelkie prace na rzecz parafii.
  8. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika Katolickiego.
  9. Pomódlmy się za śp. Rafała Lurca oraz za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek… 

Comments are closed.