XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.10.2023

 1. W październiku szczególnie zapraszamy do modlitwy różańcowej. Wspólnota Żywego Różańca nadal prowadzić będzie codziennie 40 min. przed wieczorną Mszą św. modlitwę różańcową. We wtorki o 17.20 modlić się będziemy za zmarłych z wymienianek rocznych. Dodatkowe nabożeństwo różańcowe będzie codziennie po Mszy wieczornej. We wtorki i czwartki szczególnie zapraszamy dzieci. Nie będzie wtedy wystawienia Najświętszego Sakramentu, a pomocą w modlitwie będą wyświetlane slajdy.
 2. Księga intencji na rok 2024 jest dostępna wyłącznie w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
 3. W czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Tego dnia po Mszach świętych możliwość uczczenia relikwii.
 4. 5 października przypada I czwartek miesiąca. Zachęcamy tego dnia do modlitwy w intencji powołań.
 5. W I piątek miesiąca okazja do Spowiedzi św. od godz. 17.00, po Mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 20.30 w kościele adoracja z prowadzoną medytacją oraz okazja do spowiedzi, a o 21.00 Msza św.
 6. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę 7.10 po Mszy św. o godz. 7.30.
 7. Ks. Stanisław odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w sobotę 7.10 od godz. 9.00.
 8. W naszej parafii powstaje Eucharystyczny Ruch Młodych dla dwóch grup wiekowych: dla przedszkolaków i dla dzieci ze szkoły podstawowej. Pierwsze spotkanie dla obu grup w sobotę 7.10 o godz. 10.00 w salkach pod kościołem.
 9. Wszystkich członków Caritasu i Klubu Seniora zapraszamy na Mszę św. w sobotę o godz. 14.00.
 10. Młodzież z 8 klasy SP i starszych zapraszamy na spotkanie wspólnoty młodzieżowej w sobotę 7 października o godz. 19.30 do salki pod kościołem.
 11. Fundacja Edukacyjna im. Świętego Jana Pawła II przypomina, że studenci rozpoczynający studia i zamieszkujący gminę Murowana Goślina mogą do 3 października 2023r. składać wnioski o stypendium finansowane przez Fundację. Wszelkie informacje na stronie http://www.fundacjajanapawla.org.pl/.
 12. Sklepik parafialny czynny w sobotę po wieczornej Mszy św. i w niedzielę po Mszy o godz. 9.30 i 11.00 poleca:  różańce i książeczki do Pierwszej Komunii Świętej, łańcuszki srebrne, kalendarze na 2024 rok.
 13. Bardzo dziękujemy za udział i pomoc w organizacji „Sztafety eucharystycznej”. Dziękujemy także za składane ofiary i daniny oraz za wszelkie prace na rzecz parafii.
 14. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz bezpłatne czasopismo „Dobre nowiny”.
 15. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.