VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.02.2023

  1. Kaplica Wieczystej Adoracja jest czynna 24 godziny na dobę i znajduje się pod kościołem (wchodzimy bocznym wejściem). Więcej informacji na stronie: arcykaplan.pl/adoracja/
  2. Przypominamy, że w każdy wtorek o godz. 17.20 w modlitwie różańcowej powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych z wymienianek rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. zbiorowa w intencji zmarłych.
  3. W czwartek 16 lutego Dzień WŻR. Modlitwa różańcowa o 17.20, , a po Mszy spotkanie formacyjne w salce pod kościołem.
  4. W niedzielę 19 lutego po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.
  5. Msza św. dziękczynna za czas Nawiedzenia w Archidiecezji Gnieźnieńskiej odbędzie się w niedzielę 19 lutego o godz. 15.00 w katedrze gnieźnieńskiej.
  6. Małżeństwo chrześcijańskie jest sakramentem, który realizuje się w Kościele, a także buduje Kościół. Jednym z dostępnych w naszej parafii narzędzi, dzięki którym możemy znaleźć sposób na wzmocnienie i odnowienie małżeństwa i rodziny jest wspólnota Domowego Kościoła. Chcemy założyć kolejny krąg Domowego Kościoła w naszej parafii. Chętne małżeństwa prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
  7. Parafia p.w. św. Jakuba Ap. w Murowanej Goślinie organizuje autokarową pielgrzymkę do Włoch w terminie 26.06–06.07.2023. Szczegóły i zapisy u ks. Proboszcza Sławomira Jessy.
  8. Bardzo dziękujemy za ofiary kolędowe, które można składać do skarbony za ławkami. Dziękujemy za prace wykonane na rzecz parafii.
  9. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”. Do nabycia jest też książeczka na Wielki Post „40 dni z Bogiem” w cenie 7 zł.
  10. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.