V NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.02.2023

  1. Kaplica Wieczystej Adoracja jest czynna 24 godziny na dobę i znajduje się pod kościołem (wchodzimy bocznym wejściem). Więcej informacji na stronie: https://arcykaplan.pl/adoracja/
  2. W ramach Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa, który przeżywać będziemy w dniach 7-14 lutego wszystkich małżonków zapraszamy na Mszę świętą z odnowieniem przysięgi małżeńskiej i indywidualnym błogosławieństwem w niedzielę 12 lutego o godz. 19.00, której przewodniczyć będzie diecezjalny duszpasterz małżeństw i rodzin ks. Hubert Wiśniewski, a w poniedziałek 13 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie ze znaną poznańską psycholog – Bogną Białecką. Będziemy rozmawiać o świecie wirtualnym – jak i dlaczego nas zniewala, niszczy relacje, zarówno w kontekście relacji małżeńskich, jak i relacji z dziećmi. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy mailem do 6 lutego na adres: basia.klepacka@gmail.com.
  3. W sobotę 11 lutego o godz. 10.00 odprawiona będzie Msza św. z sakramentem chorych w intencji wszystkich chorych z racji Światowego Dnia Chorego.
  4. Zostały ostanie miejsca na wakacyjne wyjazdy: wczasorekolekcje w Szczyrku w dniach 17-24 sierpnia 2023 r. oraz pielgrzymka do Bratysławy i Budapesztu w dniach 26-31 sierpnia 2023r. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.
  5. Rusza kolejna edycja wydawania żywności dla rodzin potrzebujących z Programu FEAT Gniezno. Prosimy o dostarczenie skierowań z Ośrodka Opieki Społecznej do końca lutego br. Skierowania można złożyć w sklepiku parafialnym po Mszach niedzielnych lub w Punkcie Caritas – Pl. Kasztanowy 14, który jest czynny w każdy wtorek i czwartek w godz. 15.00-18.00.
  6. Parafia Farna p. w. św. Jakuba Ap. w Murowanej Goślinie organizuje autokarową pielgrzymkę do Włoch z wakacyjnym pobytem w San Giovani Rotondo (26.06 – o6.07.2023). Program, szczegóły i zapisy u ks. Proboszcza z parafii farnej.
  7. Bardzo dziękujemy za ofiary kolędowe, które można składać do skarbony za ławkami. Dziękujemy za prace wykonane na rzecz parafii.
  8. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  9. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.