II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2023

  1. Zachęcamy wszystkich do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w Kaplicy Wieczystej Adoracja, która jest czynna 24 godziny na dobę i znajduje się pod kościołem (wchodzimy bocznym wejściem). Została jedna wolna godzina – 2.00-3.00 w nocy z soboty na niedzielę. Warto zapisać się także na poszczególne godziny – im więcej osób na daną godzinę tym spokojniej. Zapisy i informacje: https://arcykaplan.pl/adoracja/formularz/
  2. W miesiącu styczniu ze względu na odwiedziny duszpasterskie w tygodniu nie ma Mszy o godz. 18.00, a różaniec odmawiany jest po porannej Mszy o godz. 7.30. Biuro parafialne czynne tylko w piątki od 9.00 do 10.00. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.
  3. We wtorek przypada Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim, a od środy rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Na Mszy o godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do I komunii św. otrzymają egzemplarz Pisma św. Wspólnota Krwi Chrystusa po każdej Mszy św. rozprowadzać będzie Ewangelię z rozważaniami na każdy dzień 2023 roku. Cena 25 zł.
  5. Wszystkich czcicieli św. Rity zapraszamy na Mszę św. w niedzielę 22 stycznia o godz. 19.00. Po niej Wieczór Chwały z kolędami.
  6. Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy na wczasorekolekcje, które poprowadzi ks. Proboszcz w Szczyrku w dniach 17-24 sierpnia 2023 r. Przed południem zajęcia formacyjne (w tym czasie dla dzieci będą zorganizowane osobne zajęcia), popołudniu rekreacja i odpoczynek w pięknym otoczeniu Beskidu Śląskiego. Zakwaterowanie w Salezjańskim Domu Rekolekcyjnym. Koszt pobytu osoby dorosłej to 980 zł, dzieci 770 zł. Szczegóły i zapisy w zakrystii.
  7. W dniach 26-31 sierpnia 2023r. zapraszamy na pielgrzymkę do Bratysławy i Budapesztu. Koszt ok. 2500 zł. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy i szczegółowy program w zakrystii.
  8. 7. Bardzo dziękujemy za składane ofiary i daniny oraz za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii. Ofiary kolędowe można składać do skarbony za ławkami.
  9. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego” w cenie 9 zł.
  10. Pomódlmy się za śp. Halinę Milewską i za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.