V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.02.2024

 1. W niedzielę 4 lutego odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas I szkół ponadpodstawowych, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00.
 2. Spotkanie w Klubie Seniora z okazji Dnia Babci i Dziadka z udziałem dzieci z Klubu Przedszkolaka odbędzie się w środę 7 lutego o godz. 15.00 w Punkcie Caritas, Pl. Kasztanowy 14. 
 3. W piątek biuro parafialne będzie nieczynne.
 4. Zapraszamy na spotkanie biblijne w piątek 9 lutego o godz. 18.30 w salce pod kościołem.
 5. W niedzielę 11 lutego o godz. 12.30 odprawiona będzie Msza św. z sakramentem chorych w intencji wszystkich chorych z racji Światowego Dnia Chorego.
 6. W ramach Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa, który przeżywać będziemy w dniach 7-14 lutego wszystkich małżonków zapraszamy na Mszę św. z odnowieniem przysięgi małżeńskiej i indywidualnym błogosławieństwem w niedzielę 11 lutego o godz. 19.00, której przewodniczyć będzie diecezjalny duszpasterz małżeństw i rodzin ks. Hubert Wiśniewski. Polecamy także pozostałe wydarzenia: kino małżeńskie, randka małżeńska i warsztaty tańców folklorystycznych. Szczegóły na plakacie.
 7. Poszukujemy osobę, która podejmie na stałe dyżur w Kaplicy Wieczystej Adoracji z soboty na niedzielę od godz. 2.00 do 3.00. Deklaracje można wrzucać do skrzyni przy kaplicy.
 8. Bardzo dziękujemy za ofiary kolędowe, które można składać do niedzieli 11 lutego do skarbony za ławkami. Dziękujemy także za pomoc w posprzątaniu kościoła.
 9. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz bezpłatne pismo „Dobre nowiny”.
 10. W zakrystii do nabycia jest książeczka na Wielki Post „40 dni z Bogiem” w cenie 7 zł oraz wcześniej reklamowane książki z wydawnictwa „W drodze”.
 11. Pomódlmy się za śp. Grażynę Piechocką, Kazimierza Przybyłowskiego i za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.