NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW. – 28.05.2023

 1. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej po wieczornej Mszy św., a od 1 czerwca nabożeństwa czerwcowe.
 2. W poniedziałek 29.05. święto NMP Matki Kościoła.
 3. W czwartek 1 czerwca przypadają uroczystości odpustowe naszej Parafii. Już teraz zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 18.00, której przewodniczyć będzie ks. Wojciech Orzechowski, a po niej na piknik. Jeśli ktoś chciałby upiec ciasto lub zrobić sałatkę może zgłosić się do zakrystii.
 4. W I piątek miesiąca okazja do Spowiedzi św. od godz. 17.00. O godz. 20.30 w kościele adoracja z prowadzoną medytacją oraz okazja do spowiedzi, a o 21.00 Msza św.
 5. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę 3.06. po Mszy św. o godz. 7.30.
 6. Ze względu na wyjazd na Lednicę Ks. Stanisław odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w przyszłą sobotę, czyli 10.06. od godz. 9.00.
 7. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres spowiedzi wielkanocnej. Będzie to także Dzień Dziękczynienia, duchowe wotum wdzięczności za niepodległość i wolność.
 8. Są jeszcze wolne miejsca na wczasorekolekcje, które poprowadzi ks. Proboszcz w Szczyrku w dniach 17-24 sierpnia 2023 r. Szczegóły i zapisy w zakrystii.
 9. Bardzo dziękujemy za składane ofiary oraz prace wykonane na rzecz parafii. We wnęce z półkami przy wejściu na chór pojawiły się modlitewniki, z których można korzystać w kościele.
 10. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem”.
 11. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.