XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.07.2023

  1. W zakrystii można zapisywać się na wyjazd na beatyfikację rodziny Ulmów. Nocny przejazd autokarem z 9 na 10 września, udział w uroczystościach i powrót późnym wieczorem w niedzielę. Wyżywienie we własnym zakresie. Cena za przejazd 200 zł od osoby.
  2. Przypominamy o wakacyjnym porządku sprawowania Mszy św. od 1 lipca: jedyna zmiana to taka, że w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 12.30. Spowiedź 15 min. przed każdą Mszą świętą. Biuro parafialne czynne bez zmian.
  3. W I piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00.
  4. Za miesiąc wyruszy Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Do pielgrzymowania na Jasną Górę zapraszamy z GRUPĄ POMARAŃCZOWĄ z Regionu Wągrowieckiego. Pielgrzymka podobnie jak w ubiegłych latach wyjdzie 28 lipca z Gniezna i 5 sierpnia wejdzie na Jasną Górę. Zapisy do 25 lipca (!) wyłącznie się przez formularz elektroniczny (https://ppag.pl/zapisy/). Podstawowy koszt uczestnictwa wraz z wyżywieniem 230 zł (+ koszty noclegu na Jasnej Górze i autobusu powrotnego). Szczegółowych informacji na temat tegorocznych rekolekcji w drodze udziela przewodnik grupy – ks. Marcin Przybylski (697 584 097). Spotkanie organizacyjne dedykowane szczególnie tym, którzy pójdą po raz pierwszy odbędzie się w niedzielę 16 lipca o godz. 19.00 w kościele bł. Michała Kozala w Wągrowcu.
  5. Sklepik parafialny w lipcu i sierpniu  będzie czynny tylko w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
  6. Trwają prace remontowe w naszym kościele. Od poniedziałku rozpoczniemy malowanie kościoła. Bardzo dziękujemy za wszystkie prace wykonane na rzecz parafii i składane ofiary.
  7. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  8. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

 

Comments are closed.