XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.07.2018

 1. Witamy w naszej Parafii Ks. Jacka Bartmańskiego, który rozpoczyna dzisiaj swoją posługę.
 2. Spotkanie grupy modlitewno-charyzmatycznej w niedzielę o godz. 21.00 na plebanii. Zapraszamy również nowe osoby.
 3. Poniedziałkowa, wtorkowa i wieczorna piątkowa adoracja zostaje zawieszona na czas wakacji. Zapraszamy jednocześnie do nawiedzania Najświętszego Sakramentu w kościele, który jest otwarty przez cały dzień.
 4. Przypominamy o wakacyjnym porządku sprawowania Mszy św.: w dni powszednie o godz. 7.30 i 19.00, w niedziele o godz. 7.45, 9.30, 11.00 i 20.00. Spowiedź 15 min. przed każdą mszą świętą. Biuro parafialne w wakacje czynne we wtorki i czwartki od godz. 17.30 do 18.30, a w piątki od godz. 9.00 do 10.00.
 5. Przypominamy, że do września zawieszone zostaje wtorkowe nabożeństwo za zmarłych. W tym czasie zgodnie z zapowiedzią w intencji zmarłych z wymienianek odprawiona będzie jedna msza tygodniowo poza parafią.
 6. W ramach „Wakacji z Bogiem” dzieci, które zostały zgłoszone zapraszamy w poniedziałek godz. 9.00. Rozpoczęcie w kościele.
 7. Sklepik parafialny w okresie wakacyjnym będzie czynny tylko w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
 8. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań rozpocznie się po Mszy św. wieczornej i trwać będzie do północy. Ostatnia godzina adoracji jest tzw. godziną świętą. Od godz. 22.00 do 23.00 możliwość spowiedzi.
 9. W I piątek miesiąca okazja do Spowiedzi św. od godz. 18.00. Nie będzie już wieczornej adoracji.
 10. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po porannej Mszy św.
 11. Ks. Jacek odwiedzi chorych w sobotę 7 lipca od godz. 9.00. Będą to jego pierwsze odwiedziny, więc prosimy o cierpliwe oczekiwanie i życzliwe przyjęcie.
 12. Punkt Wydawania i Przyjmowania Odzieży w lipcu będzie nieczynny.
 13. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy 28 lipca. Zapisy do Grupy POMARAŃCZOWEJ odbywają się za pośrednictwem strony internetowej: WWW.ZAPISYPPAG.PL Spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się w niedzielę 15 lipca o godz. 19.00 w salce pod kościołem. Jeśli ktoś nie może wyruszyć na pielgrzymkę zapraszamy do duchowego pielgrzymowania korzystając ze strony internetowej www.ppag.pl oraz do składania intencji modlitewnych, w których pielgrzymi będą się modlić podczas całej drogi. Koperty na intencje i ulotki wyłożone na stoliku za ławkami.
 14. Przed kościołem do nabycia numer „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnika Katolickiego”.
 15. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych oraz za zmarłego Piotra Kępkę. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.