XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2023

 1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św.
 2. Spotkanie informacyjne dla małżeństw, które chcą formować się w Domowym Kościele i utworzyć nowy krąg, odbędzie się dzisiaj w niedzielę 25 czerwca o godz. 15.00 na plebanii.
 3. W niedzielę 25 czerwca zapraszamy na Wieczór Chwały po Mszy św. o godz. 19.00.
 4. Nie było chętnych na 3-dniową pielgrzymkę na beatyfikację rodziny Ulmów. W związku z tym proponujemy dekanalny wyjazd autobusem tylko na beatyfikację. Nocny przejazd autokarem z 9 na 10 września, udział w uroczystościach i powrót późnym wieczorem w niedzielę. Wyżywienie we własnym zakresie. Cena za przejazd 200 zł od osoby. Zachęcamy do udziału całe rodziny. Zapisy w zakrystii.
 5. Przypominamy o wakacyjnym porządku sprawowania Mszy św. od 1 lipca: jedyna zmiana to taka, że w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 12.30. Spowiedź 15 min. przed każdą Mszą świętą. Biuro parafialne czynne bez zmian.
 6. We wtorek ostatni raz przed wakacjami o 17.20 odbędzie się nabożeństwo za zmarłych. W lipcu i sierpniu w intencji zmarłych z wymienianek rocznych odprawiona będzie jedna Msza tygodniowo poza parafią.
 7. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po porannej Mszy św.
 8. Ks. Stanisław odwiedzi chorych w sobotę 1 lipca od godz. 9.00.
 9. Spotkanie w Klubie Seniora odbędzie się w sobotę 1 lipca o godz. 14.00 przy  grillu (za budynkiem gospodarczym z garażami).
 10. Sklepik parafialny w lipcu i sierpniu  będzie czynny tylko w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
 11. Trwają prace remontowe w naszym kościele. Wymieniamy całe oświetlenie oraz część instalacji elektrycznych. Został rozebrany boczny konfesjonał, a w jego miejsce w przyszłości planujemy umieszczenie ołtarza św. Józefa. Temu patronowi powierzamy m. in. sprawę remontu kościoła, dlatego w miejscu przyszłego ołtarza pojawiła się symboliczna ikona. Spowiadać będziemy w konfesjonałach przy głównym wejściu. W grudniu pojawią się tam dwa konfesjonały zamykane, które zostały już zamówione. Na początku lipca rozpoczniemy malowanie kościoła. W oknach zamontowane zostały siłowniki do ich otwierania, a na budynku gospodarczym z garażami założone kamery. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła, za wszystkie prace wykonane na rzecz parafii i składane ofiary.
 12. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem”.
 13. Pomódlmy się za śp. Grzegorza Trojanowskiego i Łucję Meyer oraz za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.