NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 21.05.2023

 1. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej codziennie po wieczornej Mszy św.
 2. Z kandydatów, którzy dwa miesiące temu zgłosili się do Parafialnej Rady Duszpasterskiej, na prośbę Proboszcza Ksiądz Prymas zatwierdził następujący skład na okres trzech lat: Bejma Aleksander, Bejma Magdalena, Kaczmarek Maria, Kaczmarek Grzegorz, Kowalska Dina, Kowalski Krzysztof, Gruszka Piotr, Stawicka Anna, Wojtkowiak Andrzej, Ogorzałek Stefan, Wieczorek Czesław, Wróblewska Małgorzata.
 3. W poniedziałek 22 maja wspomnienie św. Rity patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Na Mszy o godz. 19.30 będziemy modlić się przez jej wstawiennictwo. Po Mszy zakończenie nowenny i poświęcenie róż, które prosimy przynieść.
 4. Msza Święta GSPON-u w sobotę 27.05. o godzinie 14.00.
 5. Msza rocznicowa z udziałem dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 28.05. o godz. 11.00. Prosimy o strój galowy, nie obowiązują alby komunijne. Zmieniła się godzina spowiedzi dla dzieci i rodziców przed rocznicą I Komunii św. Spowiedź w sobotę 27.05. o godz. 15.00.
 6. W czwartek 1 czerwca przypadają uroczystości odpustowe naszej Parafii. Już teraz zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 18.00, której przewodniczyć będzie ks. Wojciech Orzechowski, a po niej na piknik. Jeśli ktoś chciałby upiec ciasto lub zrobić sałatkę może zgłosić się do zakrystii.
 7. Organizujemy wyjazd na Lednicę w sobotę 3 czerwca. Więcej informacji u ks. Stanisława.
 8. Są jeszcze wolne miejsca na wczasorekolekcje, które poprowadzi ks. Proboszcz w Szczyrku w dniach 17-24 sierpnia 2023 r. Szczegóły i zapisy w zakrystii.
 9. Parafia w Skokach zaprasza na czuwanie przed zesłaniem Ducha Świętego w sobotę 27.05., które poprowadzi ks. Bartosz Golnik. Początek o godz. 20.00. O 22.00 na zakończenie Msza św.
 10. Bardzo dziękujemy za składane ofiary oraz prace wykonane na rzecz parafii. Dziękujemy za wykonanie wnęki z półkami przy wejściu na chór. W najbliższym czasie pojawią się tam modlitewniki, z których będzie można korzystać w kościele.
 11. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 12. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…                    

Comments are closed.