NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 12.05.2024

 1. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej codziennie po wieczornej Mszy św.
 2. W poniedziałek 13 maja przypada Dzień Fatimski. Msza o godz. 18.00 w intencji zbiorowej, nabożeństwo majowe, po nim procesja z różańcem.
 3. Przez cały tydzień (oprócz czwartku) dzieci pierwszokomunijne biorą udział we Mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwie majowym. Zdjęcia grupowe będą robione w poniedziałek po nabożeństwie. W czwartek dzieci udadzą się z pielgrzymką do Gniezna. W piątek dzieci otrzymają pamiątkę. Bardzo dziękujemy za dar ołtarza, który w połowie przeznaczamy dla ubogich, którzy przychodzą do jadłodajni prowadzonej przez siostry w Gnieźnie, a drugą część na zakup stołów i ławek na miejsce ogniskowe.
 4. W ramach Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego im. Ks. Edmunda Szymańskiego zapraszamy na koncert Mahidol University Choir z Tajlandii, które odbędzie się w naszym kościele w środę 15 maja o godz. 19.30.
 5. W czwartek 16 maja Dzień WŻR. Modlitwa różańcowa o 17.20, a po Mszy i nabożeństwie spotkanie formacyjne w salce pod kościołem. Tego dnia święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Po Mszach możliwość uczczenia relikwii.
 6. W najbliższą sobotę po Mszy św. o godz. 7.30 uczestników zapraszamy na ostatnie już śniadanie wielkanocne na plebanię.
 7. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę 18 maja o godz. 11.30.
 8. Msza GSPON-u w sobotę 18 maja godz. 15.00.
 9. Msza rocznicowa z udziałem dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. odbędzie się w sobotę 25 maja o godz. 18.00. Prosimy o strój galowy, nie obowiązują alby komunijne. W piątek 24 maja o godz. 19.00 spowiedź dla dzieci i rodziców przed rocznicą I Komunii św.
 10. 10. Organizujemy wyjazd na Lednicę w sobotę 1 czerwca. W tym roku chcemy pojechać rowerami. Powrót z Lednicy autobusem. Zapisy do 26 maja. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z ks. Stanisławem.
 11. Fundacja Edukacyjna im. Św. Jana Pawła II, zespół TeDeUM Źródło oraz Parafia pw. Św. Jakuba w Murowanej Goślinie zapraszają na wokalno-instrumentalny Koncert Papieski w duchu muzyki z Taize, który odbędzie się w Goślińskiej Farze w niedzielę 19 maja po Mszy Św. o godz. 12.30. Podczas koncertu będzie można wesprzeć dzieło stypendialne Fundacji.
 12. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 13. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.