XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10.2023

 1. Dzisiaj razem z klerykami naszego seminarium i ojcem duchownym ks. Andrzejem modlimy się w intencji nowych powołań oraz za powołanych. Składka z niedzieli zostanie przekazana na utrzymanie seminarzystów. Dzisiaj przeżywamy także Dzień Papieski. Po Mszach zbiórka w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 2. Dzisiejsza niedziela to także Dzień Dziecka Utraconego. Przy tej okazji zapraszamy na rekolekcje dla rodziców, którzy utracili dziecko. Rekolekcje odbędą się w Gnieźnie w dniach 1-3 grudnia 2023r. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.
 3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 szkoły podstawowej oraz I klasy szkoły ponadpodstawowej odbędzie się dzisiaj 15 października. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 19.00.
 4. W poniedziałek 16 października Dzień WŻR, który rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy nabożeństwo różańcowe i spotkanie formacyjne w salce pod kościołem.
 5. W naszej parafii powstały dwie grupy Eucharystycznego Ruchu Młodych: dla przedszkolaków i dla dzieci ze szkoły podstawowej. Najbliższe spotkanie dla obu grup w sobotę 21 października o godz. 10.00 w salkach pod kościołem. Można jeszcze dołączyć do tych grup.
 6. Msza GSPON-u w sobotę 21 października o godz. 15.00.
 7. W przyszłą niedzielę 22 października zapraszamy o godz. 19.00 na Mszę św. za wstawiennictwem św. Rity oraz nowennę w intencji wszystkich, którzy utracili wiarę. Po Mszy zapraszamy na Wieczór Chwały połączony z nabożeństwem różańcowym.
 8. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w czwartek 26 października o godz. 19.00 w kościele i potrwa do 7 grudnia. Informacje i zapisy: narzeczeni.archidiecezja.pl.
 9. Na stoliku za ławkami wyłożone są druki na wymienianki jednorazowe. Za zmarłych modlić się będziemy od 2 do 8 listopada 40 min. przed Mszą wieczorną. Prosimy wymienianki jednorazowe wypełniać drukowanymi literami i wrzucać do skarbony za ławkami. Wymienianki roczne przyjmujemy wyłącznie w biurze parafialnym.
 10. 10. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 11. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

                                                           

Comments are closed.