XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2024

  1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 12.30. Spowiedź 15 min. przed każdą Mszą świętą. Biuro parafialne czynne bez zmian.
  2. W I piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00.
  3. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po porannej Mszy św.
  4. Ks. Artur odwiedzi chorych w sobotę 6 lipca od godz. 9.00.
  5. Spotkanie w Klubie Seniora przy  grillu odbędzie się w sobotę 6 lipca o godz. 14.00 (za budynkiem gospodarczym z garażami).
  6. Sklepik parafialny w lipcu i sierpniu  będzie czynny tylko w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
  7. Za miesiąc wyruszy Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Do pielgrzymowania na Jasną Górę zapraszamy z GRUPĄ POMARAŃCZOWĄ z Regionu Wągrowieckiego. Pielgrzymka podobnie jak w ubiegłych latach wyjdzie 28 lipca z Gniezna i 5 sierpnia wejdzie na Jasną Górę. Zapisy do 25 lipca wyłącznie przez formularz elektroniczny (https://ppag.pl/zapisy/). Podstawowy koszt uczestnictwa wraz z wyżywieniem 250 zł (+ koszty noclegu na Jasnej Górze i autobusu powrotnego). Szczegółowych informacji na temat tegorocznych rekolekcji w drodze udziela przewodnik grupy – ks. Marcin Przybylski (697 584 097). Spotkanie organizacyjne dedykowane szczególnie tym, którzy pójdą po raz pierwszy odbędzie się w niedzielę 14 lipca o godz. 19.00 w kościele bł. Michała Kozala w Wągrowcu.
  8. Bardzo dziękujemy za prace wykonane na rzecz parafii i składane ofiary.
  9. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem”.
  10. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.