XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2024

  1. W niedzielę 23 czerwca zapraszamy na Wieczór Chwały po Mszy św. o godz. 19.00.
  2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św.
  3. We wtorek ostatni raz przed wakacjami o 17.20 odbędzie się nabożeństwo za zmarłych. W lipcu i sierpniu w intencji zmarłych z wymienianek rocznych odprawiona będzie jedna Msza tygodniowo poza parafią.
  4. W czwartek 27 czerwca podczas Mszy św. Cibavit o godz. 18.00 w katedrze gnieźnieńskiej będziemy modlić się o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc w autobusie, którym wyjedziemy o godz. 16.00. Powrót po Mszy św. Koszt od osoby to 25 zł. Zapisy w zakrystii.
  5. Zgodnie z dekretem Księdza Prymasa z dniem 1 lipca ks. Stanisław rozpocznie posługę w parafii pw. Św. Jakuba Ap. we Wągrowcu. Na jego miejsce przychodzi ks. Artur Gołańczyk, pochodzący z parafii pw. Św. Stanisława BM w Żydowie, który w tym roku przyjął święcenia kapłańskie. Powitamy go w niedzielę 30 czerwca o godz. 12.30, a ks. Stanisława pożegnamy tego dnia na Mszy św. o godz. 19.00.
  6. Przypominamy, że rozpoczął się proces przyjmowania do seminarium kandydatów do kapłaństwa pochodzących z archidiecezji gnieźnieńskiej. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z Księdzem Rektorem Tomaszem Krzysztofiakiem (tel. 783 487 669).
  7. Bardzo dziękujemy za prace wykonane na rzecz parafii i składane ofiary.
  8. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  9. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.