XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2023

  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św.
  2. Spotkanie Rady duszpasterskiej w sobotę 24 czerwca o godz. 9.30 na plebanii.
  3. Spotkanie informacyjne dla małżeństw, które chcą formować się w Domowym Kościele i utworzyć nowy krąg, odbędzie się w niedzielę 25 czerwca o godz. 15.00 na plebanii.
  4. W niedzielę 25 czerwca zapraszamy na Wieczór Chwały po Mszy św. o godz. 19.00.
  5. Ostatnia szansa, żeby zapisać się na 3-dniową pielgrzymkę na beatyfikację rodziny Ulmów w Markowej (diecezja przemyska) i żeby wyjazd doszedł do skutku. W programie pielgrzymki: sanktuaria: Miłosierdzia w Krakowie, św. Rity w Krakowie, bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie oraz udział w beatyfikacji. 2 noclegi w hotelach, wyżywienie i przejazd autokarem. Cena 900 zł od osoby. Zapisy w zakrystii.
  6. Informujemy, że dnia 15 czerwca br. rozpoczął się proces przyjmowania do seminarium kandydatów do kapłaństwa pochodzących z archidiecezji gnieźnieńskiej. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z księdzem prefektem Tomaszem Krzysztofiakiem w celu ustalenia daty spotkania (tel. 783 487 669).
  7. Od poniedziałku przystępujemy do prac remontowych w naszym kościele. Wymienione zostanie całe oświetlenie oraz część instalacji elektrycznych. Zostanie rozebrany boczny konfesjonał, a w jego miejsce w przyszłości planujemy umieszczenie ołtarza św. Józefa. Chcemy już teraz wykonać w tym miejscu potrzebne prace elektryczne, a później malarskie. Spowiadać będziemy w konfesjonałach przy głównym wejściu. W grudniu pojawią się tam dwa konfesjonały zamykane, które zostały już zamówione. Na początku lipca rozpoczniemy malowanie kościoła. Bardzo dziękujemy za składane ofiary i wszystkie prace wykonane na rzecz parafii.
  8. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  9. Pomódlmy się za śp. Zuzannę Kłosowską oraz za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.