V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28.04.2024

 1. Wieczór Chwały w niedzielę 28 kwietnia po Mszy o godz. 19.00.
 2. W środę rozpoczyna się maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej codziennie po wieczornej Mszy św.
 3. W czwartek 2 maja i piątek 3 maja biuro parafialne będzie nieczynne.
 4. W piątek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. Tego dnia w parafii pw. Św. Jakuba Ap. o godz. 9.30 odprawiona będzie Msza św. w intencji Ojczyzny. Następnie uroczystości przed pomnikiem. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
 5. We wszystkie soboty okresu wielkanocnego po Mszy św. o godz. 7.30 uczestników zapraszamy na śniadanie wielkanocne na plebanię.
 6. Ks. Stanisław odwiedzi chorych w sobotę 4 maja od godz. 9.00.
 7. Wszystkich, którzy chcą odnowić swoją wiarę Parafia p.w. NSJ w Bolechowie zaprasza w dniach 10-12 maja na kurs ewangelizacyjny „Nowe Życie”. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie i na stronie parafii.
 8. Parafialny Zespół Caritas serdecznie dziękuje za złożone datki ze Skarbonek Jałmużny Wielkopostnej. Kwota 3 917,61 zł będzie przeznaczona na zakup leków, środków higienicznych i opatrunkowych  dla osób chorych i starszych z naszej Parafii.
 9. Sklepik parafialny poleca: pamiątki i albumy do Pierwszej Komunii Św., flagi i chorągiewki.
 10. Na stoliku za ławkami nowy podwójny numer „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem” w cenie 15 zł oraz bezpłatne pismo „Dobre nowiny”.
 11. Pomódlmy się za śp. Hannę Karolczuk i za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.