- Spotkania:
– Wieczór Uwielbienia w niedzielę 19 maja, po mszy o 19.00 czas świadectw i spotkanie modlitewne;
– adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Wojciecha w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek od 8.00 do 17.30;
– próba scholii dziecięcej we wtorek o godz. 17.00 w salce pod kościołem;
– próba zespołu młodzieżowego we wtorek o 20.00 w salce pod kościołem;
– w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 21.00 do 21.30 w kościele;
- Nabożeństwa ku czci Matki Bożej codziennie po wieczornej Mszy św.
- W środę wspomnienie św. Rity patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Na mszy o godz. 18.00 będziemy modlić się przez jej wstawiennictwo, a następnie w łączności z nabożeństwem majowym poświęcenie róż, które prosimy przynieść. Po nabożeństwie krótkie przedstawienie poświęcone św. Ricie.
- Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się na Mszy św. o godz. 18.00 w czwartek 30 maja. Pierwsza próba dla wszystkich kandydatów, również dorosłych, którzy ukończyli odpowiednie przygotowanie, w czwartek 23 maja o godz. 19.00 w kościele.
- W sobotę 25 maja zakończenie środowych spotkań biblijnych dla klas IV i V. Zapraszamy na wspólny wyjazd rowerowy. Zbiórka przy kościele o godz. 10.00, powrót ok. godz. 14.00. Zabieramy Pismo św. oraz mały prowiant. Rodziców prosimy o wypisanie zgody na wyjazd. Formularze do odebrania w zakrystii.
- Datki ze skarbonek jałmużny wielkopostnej w kwocie 2480 zł zostaną przekazane na dożywianie dzieci w Demokratycznej Republice Konga poprzez Fundację „Dobra Fabryka”. Serdecznie dziękujemy.
- Osoby chętne do prowadzenia półkolonii przy parafii oraz kolonii w Kozielsku, proszone są o kontakt w sklepiku parafialnym. Wymagane kwalifikacje.
- Zbieramy okulary na misje. Prosimy przynosić zbędą parę okularów, która zostanie wysłana do Afryki poprzez Fundację Pomocy Humanitarnej. Okulary można składać przy stoliku za ławkami.
- Sklepik poleca: książki i życzenia na Bierzmowanie.
- Dziękujemy za wykonane w tym tygodniu prace i składane ofiary.
- Przypominamy o zbliżającym się festynie i prosimy o załatwianie i przynoszenie fantów na loterię dobroczynną, książek i maskotek w dobrym stanie oraz ufundowanie głównych nagród.
- Przed kościołem do nabycia numer „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz „Przewodnika Katolickiego”.
- Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
