UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – 06.01.2019

 1. Spotkania:
  wspólne śpiewanie kolęd i opłatek dla wszystkich parafian zaangażowanych i niezaangażowanych we wspólnoty i grupy 6 stycznia 2018 r. o godz. 16.00 w salce pod kościołem;
  adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Wojciecha w poniedziałek, wtorek i czwartek ze względu na kolędę od 8.00 do 15.00. Na zakończenie Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  Msza św. za wstawiennictwem św. Rity we wtorek o godz. 20.00;
  uczniowie z klas IV o 16.30 w salce pod kościołem. Przynosimy Pismo św.;
  – Msza św. GSPON w sobotę 12.01 o 11.30 w kościele.
 1. Dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na każdej Mszy poświęcenie kredy i kadzidła, które rozprowadzane są przed Mszą św. przez członków Parafialnego Zespołu Caritas. Modlimy się w intencji misji, a po Mszach zbiórka ofiar na ten cel.
 2. Przypominamy, że odwiedziny duszpasterskie obejmą połowę parafii. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie i umieszczony na stronie internetowej. W miesiącu styczniu w tygodniu nie będzie mszy o godz. 18.00, a biuro parafialne czynne będzie tylko w piątki od 9.00 do 10.00. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub po Mszy w zakrystii.
 3. W miesiącu styczniu w dni powszednie zapraszamy na Różaniec po porannej Mszy o godz.7.30, a w sobotę i niedzielę 40 min. przed wieczorną Mszą. Dzięki odmawianiu różańca w świątyni we wspólnocie można uzyskać odpust zupełny.
 4. W roku 2019 Dzień Fatimski z nabożeństwem będzie odbywał się od maja do października każdego 13 dnia miesiąca.
 5. Wyjazd dzieci na Zimowisko w sobotę 12 stycznia o godz. 7:00 rano przy kościele.
 6. Młodzież z VII klas szkoły podstawowej oraz starszą zapraszamy do udziału w rekolekcjach Oazy Ewangelizacji, w ramach Ruchu Światło-Życie, które odbędą się w Gębicach w dniach 20-24 stycznia 2019 r. Szczegóły na profilu facebookowym Oazy Młodzieżowej naszej archidiecezji: www.facebook.com/oazamlodzigniezno.
 7. Sklepik poleca dewocjonalia na kolędę.
 8. Przed kościołem do nabycia numer „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnika Katolickiego”.

10. Pomódlmy się za zmarłego Edwarda Malca oraz za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.