NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 7.04.2024

 1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas I szkoły ponadpodstawowej odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.
 2. W poniedziałek 8 kwietnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy o 7.30 i 18.00 możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przynosimy świece. Osoby podejmujące duchową adopcję prosimy o zapisywanie się w zakrystii, aby zostały wpisane do parafialnej księgi adopcji. Na stoliku przy konfesjonale znajdują się materiały o duchowej adopcji.
 3. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 8 kwietnia o godz. 19.00 w kościele. Informacje i zapisy: narzeczeni.archidiecezja.pl.
 4. Zapraszamy na spotkanie biblijne w piątek 12 kwietnia po Mszy wieczornej w salce pod kościołem.
 5. We wszystkie soboty okresu wielkanocnego po Mszy św. o godz. 7.30 zapraszamy na śniadanie wielkanocne na plebanię. Chcemy w ten sposób w naszej wspólnocie parafialnej celebrować radość Zmartwychwstania Pańskiego.
 6. Spotkanie w Klubie Seniora odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godz. 14.00 w punkcie Caritas, Plac Kasztanowy 14 z udziałem młodzieży z naszej szkoły.
 7. Organizujemy wyjazd do kina na film „Powołany 2”. Wyjazd w środę 17 kwietnia o godz. 17.45 do Multikina. Koszt z przejazdem 35zł. Zapisy z wpłatą w zakrystii.
 8. Zapraszamy wszystkich młodych do udziału w pieszej pielgrzymce do grobu świętego Wojciecha w Gnieźnie w dniach 25-27 kwietnia. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Stanisława.
 9. Skarbonki Jałmużny Wielkopostnej wraz z datkami składamy do kosza z tyłu kościoła za ławkami.
 10. Zachęcamy do udziału w Narodowym Marszu Życia, który odbędzie się w Warszawie w niedzielę 14 kwietnia. Zapisy w zakrystii. W przypadku większej liczby zgłoszeń zostanie zorganizowany autokar.
 11. Sklepik parafialny poleca zaproszenia komunijne, pamiątki albumy, książeczki do I Komunii Św. W zakrystii można jeszcze nabyć polecane książki z wydawnictwa „W drodze”: „Powrót. Co robić, gdy dzieci odchodzą z Kościoła”, „Dziś jest dzień Pański” zawiera rozważania na każdy dzień, „Liturgia krok po kroku” o. Tomasza Grabowskiego.
 12. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz bezpłatne pismo „Dobre nowiny” oraz numer naszej parafialnej gazetki w cenie 2 zł.
 13. Pomódlmy się za śp. Annę Pacholczak i za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.