NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 9.01.2022

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy pod kościołem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00 oraz w weekend. Po Mszach św. w bocznej kruchcie kościoła zapisy na jednorazową godzinę adoracji w dzień lub w nocy na najbliższy weekend.
  2. W przyszłą niedzielę 16 stycznia Dzień WŻR. Nabożeństwo różańcowe o godz. 18.20.
  3. Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej poszukuje zdjęć i wspomnień do publikacji na 40-lecie istnienia grup kolorowych. Szczegóły na stronie ppag.pl.
  4. W ramach kolędy zapraszamy w styczniu na Msze w intencji mieszkańców poszczególnych ulic według planu wywieszonego w gablocie oraz umieszczonego na stronie parafialnej. We wszystkie niedziele trwania kolędy za ławkami wystawiana będzie skarbona na ofiary kolędowe. Ofiary przeznaczone zostaną na usprawnienie wentylacji w kościele. Prace planujemy rozpocząć na wiosnę. Na ten cel przeznaczona będzie także składka inwestycyjna z dzisiejszej niedzieli.
  5. Bardzo dziękujemy za składane ofiary. Parafialny Zespół Caritas zebrał 1530zł rozprowadzając kredę i kadzidło, a na misje zebraliśmy 1498zł.
  6. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego” w cenie 7 zł.
  7. Pomódlmy się za śp. Zdzisława Jankowskiego i za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.