II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2024

 1. Przypominamy, że w niedzielę 14 stycznia:
  – na Mszy św. o godz. 9.30 będziemy gościli zespół instrumentalny klas muzycznych ze Szkoły Podstawowej Nr 2 prowadzony przez p. Alicję Duszczyk;
  – o godz. 14.00 w salce pod kościołem spotkanie organizacyjne dla osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Bawarii;
  – o godz. 18.20 modlitwa różańcowa z wystawieniem  Najśw. Sakramentu w ramach dnia WŻR, a po  Mszy św. spotkanie formacyjne;
  – po Mszy św. o godz. 19.00 spotkanie dla studentów na plebanii.
 1. W miesiącu styczniu, ze względu na kolędę, w tygodniu nie ma Mszy o godz. 18.00. Biuro parafialne czynne jest tylko w piątki od 9.00 do 10.00. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.
 2. W środę przypada Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim, a od czwartku rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 3. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Na Mszy o godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do I komunii św. otrzymają egzemplarz Pisma św.
 4. Rozpoczęła się dystrybucja artykułów spożywczych Programu FEAT Gniezno. Rodziny potrzebujące wsparcia, prosimy o składanie Skierowań z Opieki Społecznej do końca stycznia w sklepiku parafialnym lub w Punkcie Caritas, Pl. Kasztanowy 14 w godzinach otwarcia.
 5. Parafialny Zespół Caritas dziękuje za złożone ofiary za kadzidło i kredę. Zebraną kwotę w wysokości 2262,72zł przeznaczono na cele charytatywne.
 6. Bardzo dziękujemy za ofiary kolędowe, które można składać do skarbony za ławkami. Przeznaczone one będą na nowe konfesjonały oraz planowany ołtarz św. Józefa.
 7. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 8. Pomódlmy się za śp. Jerzego Povallo i za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.