II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.2024

 1. Rozpoczynamy rekolekcje parafialne dotyczące sakramentu pojednania, które poprowadzi ks. Aleksander Sewastianowicz z Białorusi. Od poniedziałku do środy nauki rekolekcyjne na Mszach o godz. 7.30 i 18.00.
 2. W niedziele nabożeństwa Gorzkich Żali o godz. 16.00.
 3. W niedzielę 25 lutego zapraszamy na Wieczór Chwały po Mszy św. o godz. 19.00.
 4. W I czwartek miesiąca modlimy się w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
 5. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 16.45 dla dzieci, a po Mszy św. wieczornej dla dorosłych.
 6. W I piątek miesiąca okazja do Spowiedzi św. od godz. 17.00, po Mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 20.30 w kościele adoracja z prowadzoną medytacją oraz okazja do spowiedzi, a o 21.00 Msza św.
 7. W I sobotę miesiąca 2 marca:
  – ks. Stanisław odwiedzi chorych od godz. 9.00;
  – spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych: dla przedszkolaków i dla dzieci ze szkoły podstawowej o godz. 10.00 w salkach pod kościołem;
  zbiórka ministrantów i lektorów o godz. 12.00;
  – Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 15.00. Będzie możliwość przyjęcia Komunii św.
 1. W niedzielę 3 marca odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas I szkół ponadpodstawowych, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00.
 2. Przypominamy, że od Środy Popielcowej przez cały Wielki Post podejmujemy „postną sztafetę” w intencji Parafii i Parafian. Osoby, które chcą podjąć post o chlebie i wodzie w dowolnym dniu mogą podejść do zakrystii i wpisać się w grafik.
 3. Bardzo dziękujemy za prace wykonane na rzecz parafii oraz składane ofiary. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na działalność misyjną Kościoła Ad Gentes, czyli Do narodów.
 4. Ks. Piotr Hoffmann organizuje pielgrzymkę do Andaluzji w dniach 31.05-7.06.2024. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablocie.
 5. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem” oraz bezpłatne pismo „Dobre nowiny”.
 6. W zakrystii do nabycia są książki z wydawnictwa „W drodze”.
 7. Pomódlmy się za śp. Kazimierza Buchholza i Piotra Witkowskiego oraz za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.