XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.08.2026

  1. Tradycyjnie w miesiącu sierpniu zapraszamy do modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. W kościele za ławkami wyłożona jest Księga Abstynencji, do której można się zapisywać, podejmując czasową abstynencję.
  2. W środę 5 sierpnia pielgrzymi naszej archidiecezji z grup kolorowych, promienistych i rowerowych dotrą do Matki Bożej na Jasnej Górze. O 21.00 można duchowo uczestniczyć w apelu przez nich prowadzonym.
  3. W I piątek miesiąca 7 sierpnia okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Po Mszy o godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Ks. Artur odwiedzi chorych i starszych z posługą sakramentalną w sobotę 8 sierpnia od godz. 9.00.
  5. W czasie poświęcenia pojazdów zebraliśmy 1823,50 zł z przeznaczeniem na akcję MIVA – zakupu środków transportu dla misjonarzy. Bóg zapłać!
  6. Bardzo dziękujemy za wszystkie prace wykonane w tym tygodniu na rzecz parafii oraz składane ofiary.
  7. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Możliwość komentowania została wyłączona.