- Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św.
- W środę 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
- Przypominamy, że rozpoczął się proces przyjmowania kandydatów do seminarium. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Rektorem (Tel.: 783 487 669). Informacje na stronie www.pwsd.archidiecezja.pl.
- Pielgrzymi udający się we wrześniu do Fatimy proszeni są o wpłatę drugiej raty do 20 lipca. Spotkanie z przedstawicielem biura będzie 7 września o godz. 19.00 w salce pod kościołem.
- Parafia św. Jakuba zaprasza we wtorek 23 czerwca o godz. 18.00 na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, którą odprawi ks. Mikołaj Konarski.
- Pomódlmy się śp. Andrzeja Laskowskiego i Zofię Jabłecką oraz za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
