XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.11.2020

  1. Dzisiejsza niedziela to XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, którego celem jest przypomnienie światu, że co 5 minut ginie za wiarę w Chrystusa 1 chrześcijanin. W tym roku możemy pomóc prześladowanym chrześcijanom w Republice Środkowoafrykańskiej modlitwą oraz ofiarami wpłacanymi na konto stowarzyszenia lub wysyłając smsa. Szczegóły na ulotkach na stoliku za ławkami lub stronie pkwp.org.
  2. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na czas liturgii, w której według nowych wytycznych w naszym kościele mogą uczestniczyć 33 osoby. Przypominamy o dyspensie od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. Niedzielna Msza św. o godz. 11.00 będzie transmitowana do odwołania. Prosimy obserwować nasz kanał na YouTube.
  3. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 21.00 do 21.30 w kościele. Spowiedź w zakrystii 15 min. przed Mszą św.
  4. 25 października w naszej parafii 35 osób przyjęło sakrament bierzmowania. Jako dar ołtarza zakupiony został zestaw lekcjonarzy, z którego korzystać będzie Pani Organistka, pozostałą ofiarę w wysokości 500 zł przekazaliśmy na Puckie Hospicjum pw. Św. Ojca Pio. Bóg zapłać.
  5. Można jeszcze w biurze parafialnym zamawiać wymienianki roczne.
  6. Bardzo dziękuję za składane ofiary i za prace porządkowe wykonane w tym tygodniu. W kościele ofiary składać można do skarbony ustawionej za ławkami. Osoby, które korzystają z dyspensy od uczestnictwa we Mszy niedzielnej prosimy o wpłacanie ofiar na konto, abyśmy mogli pokrywać na bieżąco koszty związane z utrzymaniem naszej Parafii.
  7. Na stoliku za ławkami nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnika Katolickiego”.
  8. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.