XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.11.2018

 1. Spotkania:
  grupa modlitewno-charyzmatyczna w niedzielę o godz. 20.00 na plebanii;
  adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Wojciecha w poniedziałek, wtorek i czwartek od 8.00 do 17.30;
  – kandydaci do bierzmowania z kl. III gimn. w dwóch grupach: wtorek godz. 19.00 i środa godz. 19.00 w salce pod kościołem;
  kandydaci do bierzmowania z kl. VIII: grupa 1 spotka się we wtorek 6.11, o godz. 18.40, a grupa 3 i 4 w czwartek 8.11 o godz. 18.40. Spotkania w salce pod kościołem.;
  – próba zespołu młodzieżowego grającego na „19-stkach” we wtorki o 20.00 w salce pod kościołem;
  – w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 21.00 do 21.30 w kościele,;
  Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w salce pod kościołem.
 1. Za zmarłych modlić się będziemy do 8 listopada 40 min. przed mszą wieczorną. Można jeszcze składać wymienianki. Wymienianki roczne przyjmujemy wyłącznie w biurze parafialnym i w tych intencjach będziemy modlić się od wtorku 13 listopada.
 2. Przyszła niedziela to także Święto Niepodległości. Na plakacie informacja o obchodach w Murowanej Goślinie 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości. W naszym kościele msza o 12.30 będzie sprawowana wg formularza w intencji ojczyzny i zakończona śpiewem „Boże coś Polskę”.
 3. 12 listopada nawiedzi naszą parafię figura Św. Michała Archanioła z cudownej groty objawień na Górze Gargano. Nawiedzenie zakończymy w środę 14 listopada w godzinach popołudniowych. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablocie i umieszczony na stronie internetowej. Skorzystajmy z tego wyjątkowego wydarzenia.
 4. Dziękujemy za wszelkie wykonane prace. Zmienia się stopniowo otoczenie Drogi Światła. Dostaliśmy pozwolenie na budowę i możemy rozpocząć prace związane z dobudówką. Dziękuję wszystkim za modlitwę, która okazuje się bardzo skuteczna. Na pomoc chrześcijanom prześladowanym w Pakistanie zebraliśmy 752zł. Bóg zapłać!
 5. Przed kościołem do nabycia numer „Przewodnika Katolickiego”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa Niedzielnego” z bardzo ciekawym komiksem.
 6. Pomódlmy się za zmarłą śp. Halinę Mozol oraz za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.