XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.2021

 1. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy pod kościołem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Dodatkowo w piątek od 21.00 do 21.30 w kościele. Od piątku 29 października dodamy kolejne godziny adoracji obejmujące weekend. Od przyszłej niedzieli po Mszach św. w kruchcie kościoła będzie można zapisywać się na jednorazową godzinę adoracji w dzień lub w nocy od piątku do niedzieli. Raz w miesiącu tworzyć będziemy grafik na poszczególne weekendy w miesiącu.
 2. Najbliższe spotkania:
  – grupa modlitewno-charyzmatyczna „Chodzić po wodzie” w niedzielę 17.10 o godz. 20.00 w salce pod kościołem;
  – mamy dzieci pierwszokomunijnych wtorek godz. 19.00 w kościele;
  próba scholii dziecięcej w czwartek o 17.00 w salce pod kościołem;
  wspólnota młodzieżowa w sobotę 23.10. o godz. 19.00 w salce pod kościołem.
 1. Różaniec codziennie 40 min. przed wieczorną Mszą św. oraz po Mszy wieczornej. We wtorki i czwartki szczególnie zapraszamy dzieci na godz. 18.30.
 2. Na stoliku za ławkami wyłożone są druki na wymienianki jednorazowe. Za zmarłych modlić się będziemy od 2 do 8 listopada 40 min. przed mszą wieczorną. Prosimy wymienianki jednorazowe wypełniać drukowanymi literami i wrzucać do skarbony za ławkami. Wymienianki roczne przyjmujemy wyłącznie w biurze parafialnym.
 3. Rozpoczynamy nowy cykl spotkań formacyjnych dla mężczyzn nazwany „Fundamenty”. W piątek 22 października o godz. 17.15 rozpoczniemy modlitwą w kaplicy pod kościołem, a następnie relacja z pobytu w Rwandzie z wprowadzeniem na temat objawień Matki Bożej w Kibeho.
 4. W piątek 22.10. wspomnienie św. Jana Pawła II. Tego dnia zapraszamy na dodatkową Mszę św. za wstawiennictwem św. Rity o godz. 19.30.
 5. Organizujemy wyjazd do kina na film „Fatima” w środę 20 października o godz. 17.30 do Multikina. Koszt z przejazdem 25zł. Zapisy z wpłatą w zakrystii.
 6. Za tydzień przed kościołem rozprowadzane będzie ciasto. Zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczone będą na leczenie dwuletniej Olgi.
 7. Bardzo dziękujemy za składane ofiary i daniny oraz za wszelkie prace na rzecz parafii. W ostatnią niedzielę składka wyniosła 3980 zł i przeznaczona będzie na cele inwestycyjne. Na fundusz stypendialny zebraliśmy 1420 zł. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
 8. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 9. Pomódlmy się za śp. Jana Kozłowskiego i za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.