XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.08.2019

1. Przypominamy o wakacyjnym porządku sprawowania Mszy św. i pracy biura parafialnego. W czwartek z uwagi na uroczystość biuro będzie nieczynne.
2. We wtorek 13 sierpnia przypada Dzień Fatimski. Msza św. o godz. 19.00, a po niej procesja z nabożeństwem fatimskim.
3. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwyczajowo obchodzone jako Matki Bożej Zielnej. Niedzielny porządek mszy św., a więc Msza o 19.00 w środę już z uroczystości, a w czwartek o 7.45, 9.30, 11.00 i 20.00. Po każdej mszy poświęcenie ziół i kwiatów. Wiązanki ziół i kwiatów będą rozprowadzane przed każdą mszą św. przez Parafialny Zespół Caritas. Zapraszamy osoby chętne do robienia wiązanek w środę na godz. 17:00 do salki pod kościołem. Można przynieść kwiaty.
4. W piątek 16 sierpnia dzień WŻR. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o 18.20 i modlitwa różańcowa, o 19.00 Msza św.
5. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę do Włoch zbierają się przed kościołem w czwartek 15 sierpnia o godz. 23.40. O północy odprawiona zostanie Msza św., a po niej wyjazd.
6. Parafialny Klub Seniora organizuje wyjazd na Lednicę Seniora 7 września br. Zapisy w sklepiku lub u organizatora do końca miesiąca.
7. Bardzo dziękuję za składane ofiary, a także za prace wykonane na rzecz parafii. Dziękuję też wszystkim osobom, które zorganizowały i poprowadziły wypoczynek dzieci w Kozielsku. Bóg zapłać za wszelkie dobro!
8. Przed kościołem do nabycia numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Przewodnika Katolickiego”.
9. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.