XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.07.2020

  1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w kościele na czas liturgii.
  2. Obowiązuje wakacyjny porządek sprawowania Mszy św.: w dni powszednie o godz. 7.30 i 19.00, w niedziele o godz. 7.45, 9.30, 11.00 i 20.00. Spowiedź w zakrystii 15 min. przed każdą Mszą świętą, spowiada kapłan, który odprawia Mszę, więc proszę do spowiedzi nie przychodzić na ostatnią chwilę.
  3. Biuro parafialne w wakacje czynne we wtorki i czwartki od godz. 17.30 do 18.30, a w piątki od godz. 9.00 do 10.00.
  4. W miesiącu lipcu i sierpniu sklepik parafialny czynny będzie tylko w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
  5. Planowana na wrzesień pielgrzymka do Chorwacji i Południowych Włoch zostaje przeniesiona na przyszły rok. W to miejsce chcemy zaproponować pięciodniową pielgrzymkę krajową. Podążymy śladami tradycji zakonnych na ziemiach polskich oraz polskich świętych, ze szczególnym uwzględnieniem setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. W planie będzie m.in. Jasna Góra, Święty Krzyż, Rytwiany, Łagiewniki, Tyniec, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Góra św. Anny, Trzebnica. Termin to 18-22 września. Koszt ok. 1200 zł. Zainteresowane osoby mogą zapisywać się do 20 lipca w zakrystii.
  6. Bardzo dziękujemy za wszystkie prace na rzecz parafii oraz składane ofiary i daniny. Zakończyliśmy prace związane z pokryciem dachu budynku gospodarczego z garażami oraz pojawiły się nowe nasadzenia w donicach. Na te inwestycje przeznaczona będzie najbliższa składka niedzielna.
  7. Na stoliku za ławkami nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnika Katolickiego”.
  8. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.