XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.06.2020

 1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w kościele na czas liturgii z uwzględnieniem wszystkich wyjątków zgodnie z zarządzeniem władz państwowych i rozporządzeniem Księdza Prymasa.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku zostaje zawieszona na czas wakacji. Zapraszamy jednocześnie do nawiedzania Najświętszego Sakramentu w kościele, który jest otwarty przez cały dzień.
 3. Przypominamy o wakacyjnym porządku sprawowania Mszy św. od 1 lipca: w dni powszednie o godz. 7.30 i 00, w niedziele o godz. 7.45, 9.30, 11.00 i 20.00. Spowiedź w zakrystii 15 min. przed każdą Mszą świętą, spowiada kapłan, który odprawia Mszę, więc proszę do spowiedzi nie przychodzić na ostatnią chwilę.
 4. Biuro parafialne w wakacje czynne we wtorki i czwartki od godz. 17.30 do 18.30, a w piątki od godz. 9.00 do 10.00.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań rozpocznie się po Mszy św. wieczornej i trwać będzie do godz. 21.00. Od godz. 20.00 do 21.00 możliwość spowiedzi w zakrystii.
 6. W I piątek miesiąca okazja do Spowiedzi św. od godz. 18.00 również w zakrystii.
 7. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po porannej Mszy św.
 8. W miesiącu lipcu i sierpniu sklepik parafialny czynny będzie tylko w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
 9. Spotkanie z przedstawicielem biura pielgrzymkowego w sprawie parafialnej pielgrzymki do Chorwacji i Południowych Włoch odbędzie się w kościele we wtorek 30 czerwca o godz. 19.00.
 10. W czasie wakacji będzie przebywał w naszej parafii i pomagał diakon Michał Romel, którego już teraz serdecznie witamy i życzymy, aby czuł się u nas, jak w domu rodzinnym.
 11. W związku z informacją o nowych wezwaniach w Litanii Loretańskiej informujemy, że w kulcie publicznym będzie się można nimi posługiwać dopiero po oficjalnym wprowadzeniu tłumaczenia. Do tego czasu należy odmawiać Litanię Loretańską w jej niezmienionej formie.
 12. Na stoliku za ławkami nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem” oraz bezpłatne pismo: „Dobre Nowiny”.
 13. Pomódlmy się za zmarłą Stefanię Jasińską oraz za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.