XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06.2020

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00. To ostatni tydzień. Od 29 czerwca adoracja zostanie zawieszona.
  2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św.
  3. Od przyszłej niedzieli przywrócona zostanie w naszej parafii posługa Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej.
  4. We wtorek ostatni raz przed wakacjami o 17.20 odbędzie się nabożeństwo za zmarłych. W lipcu i sierpniu zgodnie z zapowiedzią w intencji zmarłych z wymienianek odprawiona będzie jedna Msza tygodniowo poza parafią.
  5. Chorych, którzy ostatnio zadeklarowali chęć przyjęcia sakramentów, ks. Jacek odwiedzi w sobotę 27 czerwca od godz. 9.00. Osoby, które ostatnio nie zostały zgłoszone, a chciałyby skorzystać z posługi sakramentalnej, prosimy o zgłoszenie. Jednocześnie informujemy, że kolejne odwiedziny będą w pierwszą sobotę sierpnia.
  6. Zapraszamy do korzystania ze spowiedzi świętej w zakrystii. Codziennie 15 min. przed każdą Mszą jest taka możliwość.
  7. Przypominamy, że uroczystości I Komunii św. w naszej parafii będą miały miejsce 6 września na Mszy św. o godz. 12.30. Na stronie parafialnej arcykaplan.pl umieścimy wszelkie informacje oraz pozostałe materiały formacyjne dla rodziców dzieci I-komunijnych. Prosimy o zapoznanie się z nimi. Informacje można zobaczyć tutaj: http://arcykaplan.pl/uroczystosc-i-komunii-sw/
  8. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w oktawę Bożego Ciała. Jako parafia doświadczamy wiele dobra i życzliwości ze strony firm i osób prywatnych. Dziękujemy za wykonanie nowych podstaw pod Najświększy Sakrament na ołtarze procesyjne, za przekazanie 15 ton kamienia płukanego oraz za transport, za kamień łupany i wszelkie prace porządkowe i ogrodowe. Pojawiły się kolejne donice oraz trwają prace dekarskie. Za wszystko dziękujemy, a w tym tygodniu odprawiliśmy Mszę św. w intencji wszystkich dobrodziejów naszej parafii i pamiętamy w modlitwie.
  9. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika katolickiego” i „Gościa Niedzielnego”.
  10. Pomódlmy się za zmarłego Jarosława Walczuka i za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.