XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06.2021

 1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa podczas pobytu w kościele. Od następnej niedzieli nie będziemy już transmitować Mszy o godz. 11.00, a w kościele dostępnych będzie 75 proc. miejsc, nie licząc osób w pełni zaszczepionych.
 2. W niedzielę 20 czerwca po Mszy św. o godz. 19.00 nabożeństwo czerwcowe, a po nim Wieczór Uwielbienia.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy pod kościołem od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00.
 4. Spowiedź 15 min. przed Mszą w konfesjonale.
 5. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św.
 6. Czcicieli św. Rity zapraszamy w poniedziałek 21 czerwca na Mszę o godz. 19.30.
 7. Spotkanie w sprawie zaległej pielgrzymki do Chorwacji i Włoch odbędzie się we wtorek 22 czerwca o godz. 19.00 w kościele.
 8. W czwartek 24 czerwca po Mszy i nabożeństwie czerwcowym będzie adoracja do godziny 21.00, w czasie której odmówimy cały różaniec oraz wysłuchamy świadectwa. Chcemy w ten sposób podziękować za łaski i nawrócenia, które dokonały się przez 40 lat w Medjugorje oraz przygotować się duchowo do parafialnej pielgrzymki.
 9. Spotkanie ministrantów w sobotę 26 czerwca o godz. 15.00. Zbiórka przy zakrystii.
 10. Zgodnie z dekretem Księdza Prymasa z dniem 1 lipca ks. Jacek rozpocznie posługę w parafii pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Kruszwicy. Na jego miejsce przychodzi ks. Stanisław Ejdys, pochodzący z parafii pw. Świętego Ducha w Inowrocławiu, który w tym roku przyjął święcenia kapłańskie. Ks. Jacka pożegnamy w środę 30 czerwca na Mszy św. o godz. 18.00.
 11. Bardzo dziękujemy za prace na rzecz parafii oraz za złożone ofiary i daniny. Wracamy do zbierania składki w czasie Mszy niedzielnych, pogrzebowych i ślubnych. Ofiary można składać również przelewem.
 12. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 13. Pomódlmy się za śp. Józefa Sowińskiego i Hannę Przybylak oraz zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.