XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.06.2020

 1. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji i przeprowadzenia tegorocznej procesji Bożego Ciała.
 2. Nabożeństwa czerwcowe i procesje codziennie po wieczornej Mszy św., z wyjątkiem niedzieli w oktawie Boże Ciała. Nabożeństwo z procesją po Mszy o godz. 12.30. Zachęcamy do większego zaangażowania, np. do niesienia baldachimu.
 3. We wtorek 16 czerwca dzień WŻR. O godz. 17.20 modlitwa różańcowa za zmarłych z wymienianek rocznych, na którą wszystkich zapraszamy. To jedna z ostatnich okazji przed wakacjami.
 4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy na Mszę o godz. 18.00 do kościoła, a po niej na procesję do czterech ołtarzy.
 5. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po mszy św. wieczornej procesja eucharystyczna z nabożeństwem czerwcowym. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00.
 7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00. Według ostatniego rozporządzenia Księdza Prymasa dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w spotkaniach duszpasterskich za wyraźną zgodą rodziców, więc prosimy o pisemną zgodę.
 8. Zapraszamy do korzystania ze spowiedzi świętej w zakrystii. Codziennie 15 min. przed każdą Mszą jest taka możliwość.
 9. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w prace porządkowe i ogrodowe. Dziękujemy także za ofiary i daniny, które możemy składać także przelewem. Dzisiejsza składka niedzielna przeznaczona będzie na inwestycje. Jeszcze w czerwcu planujemy pokryć dach budynku gospodarczego z garażami.
 10. Na stoliku za ławkami nowy numer „Przewodnika katolickiego”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.
 11. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek

Comments are closed.