XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021

 1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa podczas pobytu w kościele. Od dzisiaj w kościele może być zajęta połowa miejsc. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. W przyszłą niedzielę ostatni raz będziemy transmitowali Mszę św. o godz. 11.00. Od 26 czerwca w kościele dostępnych będzie 75 proc. miejsc, nie licząc osób w pełni zaszczepionych.
 2. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji i przeprowadzenia tegorocznej oktawy Bożego Ciała, a poszczególnym grupom duszpasterskim za przygotowanie ołtarzy.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy pod kościołem od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00.
 4. Spowiedź 15 min. przed Mszą w konfesjonale.
 5. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św.
 6. W naszej parafii w tym roku do I Komunii św. przystępuje łącznie sześćdziesięcioro czworo dzieci. Od poniedziałku rozpoczyna się dla nich tzw. biały tydzień.
 7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z obecnych klas 8 odbędzie się w środę 16 czerwca o godz. 16.30 w kościele.
 8. W środę 16 czerwca dzień WŻR. O godz. 17.20 wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa różańcowa, a po Mszy spotkanie formacyjne w salce pod kościołem.
 9. W sobotę 19 czerca Msza św. GSPON-u o godz. 15.00.
 10. Zbiórka ministrantów w sobotę 19 czerwca o godz. 19.00 w kościele.
 11. W niedzielę 20 czerwca po Mszy św. o godz. 19.00 nabożeństwo czerwcowe, a po nim Wieczór Uwielbienia.
 12. Spotkanie w sprawie zaległej pielgrzymki do Chorwacji i Włoch odbędzie się w następny wtorek, czyli 22 czerwca, o godz. 19.00 w kościele.
 13. Bardzo dziękujemy za prace na rzecz parafii oraz za ofiary i daniny, które możemy składać przelewem lub do skarbony znajdującej się w kościele za ławkami. Tam wrzucamy także niedzielną składkę. Dzisiejsza składka budowlana przeznaczona będzie na remont części dachu na kościele, który planujemy rozpocząć pod koniec czerwca. Na chórze na suficie widać poważne nieszczelności, które musimy usunąć.
 14. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 15. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.