VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.02.2019

 1. Spotkania:
  – grupa modlitewno-charyzmatyczna „Chodzić po wodzie” w niedzielę o godz. 20.00 na plebanii;
  dzieci pierwszokomunijne poniedziałek godz. 15.30 w salce pod kościołem;
  adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Wojciecha w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek od 8.00 do 17.30;
  próba scholii dziecięcej we wtorek o godz. 17.00 w salce pod kościołem;
  rodzice dzieci pierwszokomunijnych we wtorek 19.00 w kościele;
  próba zespołu młodzieżowego we wtorki o 20.00 w salce pod kościołem;
  kandydaci do bierzmowania z kl. III gimn. w dwóch grupach: wtorek godz. 19.00 i środa godz. 19.00 w salce pod kościołem;
  kandydaci do bierzmowania: uczniowie z klas VIII, którzy nie przyszli na spotkanie w ubiegłym tygodniu – dodatkowe spotkanie  w czwartek o 18.45 w salkach pod kościołem, obecność obowiązkowa;
  młodzież z klas VII i VIII w ramach duszpasterstwa młodzieży  w środę o 18.45 w salce pod kościołem;
 1. W I piątek miesiąca okazja do Spowiedzi św. od godz. 17.00. O godz. 20.00 w kościele WŻCh poprowadzi medytację, a następnie o 21.00 Msza św.
 2. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po porannej Mszy św.
 3. Ks. Jacek odwiedzi chorych w sobotę od godz. 9:00.
 4. Ks. Arcybiskup Wojciech Polak zatwierdził skład nowej rady ekonomicznej i duszpasterskiej. Jednocześnie dziękujemy tym, którzy dotychczas wspierali Ks. Proboszcza w podejmowaniu decyzji. Zapraszamy członków starej i nowej rady duszpasterskiej i ekonomicznej oraz chętnych parafian na dni skupienia do Rościnna w dniach 1-2 marca (piątek-sobota), gdzie podejmować będziemy zagadnienia związane z działaniami duszpasterskimi naszej parafii. Koszt 70 zł. Zapisy w zakrystii.
 5. Katechezy dla narzeczonych rozpoczną się w naszej parafii w poniedziałek 4 marca o godz. 19.00 w kościele. Zapisy na stronie: narzeczeni.archidiecezja.pl.
 6. Na witraże św. Rity i św. Andrzeja Boboli zebraliśmy 12 tys. zł. Bardzo dziękujemy za złożone ofiary.
 7. W przyszłym roku chcemy zaproponować dwie pielgrzymki parafialne. W czasie ferii zimowych pielgrzymka samolotowa 5-dniowa do Medjugorie, a w sierpniu pielgrzymka na południe Włoch. Prosimy o wstępne deklaracje na pielgrzymkę do Medjugorie do końca marca. Chcemy dowiedzieć się, czy jest zapotrzebowanie na taki wyjazd w tym terminie. Wszelkie informacje u ks. Proboszcza.
 8. Przed kościołem do nabycia numer „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem”(cena 6zł). Na stoliku za ławkami wyłożone bezpłatne pismo „Dobre nowiny”.

10. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…  

Comments are closed.