VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 9.05.2021

 1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na czas liturgii, w której w naszym kościele mogą uczestniczyć 33 osoby. Przypominamy o dyspensie od obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
 2. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy pod kościołem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.
 3. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej codziennie po wieczornej Mszy św. Dodatkowo dla osób przychodzących w tygodniu na Mszę św. o godz. 7.30 15 min. przed Mszą będzie śpiewana Litania Loretańska, aby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w nabożeństwach majowych. Na prośbę Ojca Świętego odprawiamy je w intencji o zakończenie pandemii.
 4. Spotkania dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek 10 maja klasy A i B o godz. 15.30, a w piątek 14 maja klasy C, D i E o godz. 15.30. Spotkania dla rodziców dzieci I-komunijnych w poniedziałek (10 V) o godz. 19.00 po jednym z rodziców uczniów klas A i B, we wtorek (11 V) o godz. 19.00 po jednym z rodziców dzieci z klas C, D i E. Wszystkie spotkania w kościele.
 5. Od poniedziałku do środy przypadają tzw. Dni Krzyżowe – Dni Modlitw o Dobre Urodzaje i za Kraje Głodujące.
 6. W czwartek 13 maja przypada Dzień Fatimski. Msza o 18.00 w intencji zbiorowej, a po niej procesja z różańcem i nabożeństwo majowe przy kapliczce na zakończenie.
 7. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, a w przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 8. W niedzielę 16 maja dzień WŻR. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o 18.20 i modlitwa różańcowa.
 9. W sobotę 15 maja Msza GSPON-u o godz. 15.00 w kościele.
 10. Spotkanie modlitewne dla młodzieży w sobotę o 19.15.
 11. Bardzo dziękujemy za prace ogrodowe oraz elektryczne wykonane na rzecz parafii. Również za ofiary i daniny, które możemy składać przelewem lub do skarbony znajdującej się w kościele za ławkami. Tam wrzucamy także niedzielną składkę. Przypominamy również o naszym kąciku ekologicznym, któremu patronuje św. Franciszek i zachęcamy do zabierania pamiątkowych drzewek. Informujemy, że zostały zakupione kropielnice bezdotykowe i zostaną zamontowane w kruchtach kościoła.  
 12. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 13. Pomódlmy się za śp. Michała Grześkowiaka oraz za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.