VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.05.2019

 1. Spotkania:
  adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Wojciecha w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek od 8.00 do 17.30;
  próba scholii dziecięcej we wtorek o godz. 17.00 w salce pod kościołem;
  próba zespołu młodzieżowego we wtorek o 20.00 w salce pod kościołem;
  – w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 21.00 do 21.30 w kościele;
 1. Nabożeństwa majowe i czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św.
 2. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się na Mszy św. o godz. 18.00 w czwartek 30 maja. Druga próba dla wszystkich kandydatów we wtorek 28 maja o godz. 19.00 w kościele, a w środę spowiedź przed bierzmowaniem o godz. 19.00.
 3. Wydawanie żywności dla rodzin potrzebujących we wtorek 28 maja od godz. 18.00-19.00 w Punkcie Caritas.
 4. Osoby, które deklarowały udział lub są zainteresowane pielgrzymką samolotową do Medjugorie w dniach 27-31 stycznia 2020r. mogą odebrać w zakrystii program wyjazdu. Decyzją papieża Franciszka z 12 maja parafie mogą organizować oficjalne pielgrzymki, co nie oznacza, że objawienia w Medjugorie zostały zatwierdzone. Jest to miejsce szczególnych łask, co potwierdzają liczne świadectwa, dlatego warto je odwiedzić, do czego serdecznie zapraszamy.
 5. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę po porannej Mszy św.
 6. Do przyszłej niedzieli zbieramy okulary na misje. Prosimy przynosić zbędą parę okularów, która zostanie wysłana do Afryki poprzez Fundację Pomocy Humanitarnej. Okulary można składać przy stoliku za ławkami.
 7. W piątek rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego w łączności z ostatnim nabożeństwem majowym.
 8. Sklepik poleca: książki i życzenia na Bierzmowanie.
 9. Dziękujemy za wykonane w tym tygodniu prace i składane ofiary.
 10. Przypominamy o zbliżającym się festynie i prosimy o załatwianie i przynoszenie fantów na loterię dobroczynną, książek i maskotek w dobrym stanie oraz ufundowanie głównych nagród.
 11. Przed kościołem do nabycia numer „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” , „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem” oraz „Małego Przewodnika”.
 12. Pomódlmy się za zmarłą Halinę Kaczmarską i za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.