V NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.02.2020

 1. Spotkania:
  – grupa modlitewno-charyzmatyczna „Chodzić po wodzie” w niedzielę o godz. 20.00 na plebanii;
  adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Wojciecha od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.30;
  – katechezy dla narzeczonych poniedziałek 10 lutego o godz. 19.00 w kościele;
  próba scholii dziecięcej we wtorek o 17.00 w salce pod kościołem;
  – Rada duszpasterska we wtorek 11 lutego o godz. 19.30 na plebanii;
  – biblijne spotkanie formacyjne dla uczniów z klas IV w środę o 16.30 w salce pod kościołem, przynosimy Pismo św.;
  – próba zespołu młodzieżowego w środę o 18.30 w salce pod kościołem;
  Wieczór Chwały w niedzielę 16 lutego po Mszy o 19.00 w kościele;
 1. Osoby, które chciałyby wziąć udział w uroczystości beatyfikacji Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie 7 czerwca 2020 roku powinny zapisać się w zakrystii, ponieważ obowiązywać będą karty wstępu.
 2. W niedzielę 16 lutego dzień WŻR. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o 18.20 i modlitwa różańcowa. Po Mszy św. zapraszamy do udziału w Wieczorze Chwały.
 3. Spotkanie z przedstawicielami biura pielgrzymkowego przed wyjazdem do Chorwacji i Włoch odbędzie się w niedzielę 23 lutego o godz. 16.00 w salce pod kościołem.
 4. Zapraszamy na wyjazdowe rekolekcje parafialne do Rościnna „Pościć, aby usłyszeć Boga”. Początek 28.02 w piątek o godz. 18.00, zakończenie w sobotę o godz. 16.00. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.
 5. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie i poprowadzenie zimowiska oraz za wszelkie zaangażowanie w prace przy kościele i składane ofiary. Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na budowę budynku gospodarczego z garażami. Jesteśmy na etapie wykonania konstrukcji drewnianej dachu. Koszt materiału to 14.200 zł.
 6. Wspólnota Życia Chrześcijańskiego aprasza na Rekolekcje w Życiu Codziennym, czyli indywidualne rekolekcje ignacjańskie. Odbywający rekolekcje każdego dnia indywidualnie odprawiają medytację wg przygotowanych wprowadzeń, a w niedzielę spotykają się na Mszy św. i konferencji oraz w dowolnym czasie na rozmowie duchowej z osobą towarzyszącą. Tegoroczne rekolekcje „Co chcesz, abym ci uczynił?” rozpoczną się w niedzielę 1 marca Mszą św o godz. 18.00 w kościele oo. jezuitów w Poznaniu. Zakończą w niedzielę 29 marca. Więcej informacji i zapisy na stronach internetowych poznańskiej WŻCh, jezuitów oraz Fundacji VINEA.
 7. Przed kościołem do nabycia numer „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnika Katolickiego”.
 8. Pomódlmy się za zmarłego Andrzeja Jarosza i zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.