V NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.02.2021

 1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na czas liturgii, w której w naszym kościele mogą uczestniczyć 33 osoby. Przypominamy o dyspensie od obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
 2. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 21.00 do 21.30.
 3. Spowiadamy 15 min. przed każdą Mszą w zakrystii.
 4. W sobotę 13 lutego o godz. 11.00 odprawiona będzie Msza św. w intencji wszystkich chorych z racji Światowego Dnia Chorego. Na Mszy nie będzie udzielany zbiorowo sakrament chorych ze względu na stan epidemiczny. Sakrament chorych można przyjąć w domu po wcześniejszym umówieniu się z kapłanem.
 5. Od przyszłej niedzieli na stoliku przy konfesjonale dostępna będzie „Zdrapka wielkopostna” pod hasłem: “Przyjdźcie, bo już wszystko gotowe”, przygotowana przez Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego.
 6. W najbliższą sobotę o 19.15 spotkanie modlitewne dla młodzieży w kościele.
 7. Na stoliku przy konfesjonale wyłożone jest sprawozdanie podsumowujące ważniejsze kwestie materialne i duszpasterskie w naszej parafii za rok 2020. Ze sprawozdaniem można zapoznać się także tutaj.
 8. W zakrystii można jeszcze nabyć nową płytę zespołu TGD. Cena 40 zł.
 9. Bardzo dziękuję za składane ofiary, dzięki którym opłacamy na bieżąco koszty związane z utrzymaniem naszej Parafii. Można je składać w kościele do skarbony ustawionej za ławkami albo wpłacać na konto parafialne. W święto Ofiarowania Pańskiego zebraliśmy 1072 zł na zakony kontemplacyjne. Bóg zapłać.
 10. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego” i bezpłatne pismo „Dobre Nowiny”.
 11. Pomódlmy się za zmarłych śp. Marka Czajkowskiego oraz zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.