V NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.2021

 1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na czas liturgii, w której w naszym kościele mogą uczestniczyć 33 osoby. Przypominamy o dyspensie od obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
 2. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.
 3. Spowiadamy 15 min. przed każdą Mszą w zakrystii.
 4. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego. Na Mszy o 7.30 i 18.00 błogosławieństwo gromnic. Tego dnia ofiary przeznaczymy na zakony kontemplacyjne.
 5. W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań rozpocznie się około godz. 18.30 i trwać będzie do północy. Ostatnia godzina adoracji jest tzw. godziną świętą. Od godz. 21.00 do 22.00 możliwość spowiedzi w zakrystii.
 6. W I piątek miesiąca okazja do Spowiedzi św. od godz. 17.00 w zakrystii, a po Mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 20.30 w kościele adoracja, a następnie o 21.00 Msza św.
 7. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę po Mszy o godz. 7.30.
 8. Ks. Jacek odwiedzi chorych w sobotę 6 lutego od godz. 9.00.
 9. Nie odbędą się planowane na ten tydzień spotkania dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. Nowe terminy podamy wkrótce.
 10. Osoby, które nabyły wizerunki potrzebne do Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi i są gotowe taki akt uczynić, proszone są o zgłaszanie się do ks. Proboszcza.
 11. W zakrystii do nabycia nowa płyta zespołu TGD. Cena 40 zł.
 12. Bardzo dziękuję za składane ofiary, dzięki którym opłacamy na bieżąco koszty związane z utrzymaniem naszej Parafii. Można je składać w kościele do skarbony ustawionej za ławkami albo wpłacać na konto parafialne.
 13. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego” i bezpłatne pismo „Dobre Nowiny”.
 14. Pomódlmy się za zmarłych śp. Grzegorza Kazusia i Urszulę Piwońską oraz zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.