V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 2.05.2021

 1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na czas liturgii, w której w naszym kościele mogą uczestniczyć 24 osoby. Od wtorku 4 maja limit zwiększy się do 33 osób. Przypominamy o dyspensie od obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
 2. W poniedziałek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy jak w niedzielę. O 13.30 możliwość przyjęcia komunii św.
 3. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy pod kościołem od wtorku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.
 4. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej codziennie po wieczornej Mszy św. Dodatkowo dla osób przychodzących w tygodniu na Mszę św. o godz. 7.30 15 min. przed Mszą będzie śpiewana Litania Loretańska, aby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w nabożeństwach majowych. Na prośbę Ojca Świętego odprawiać je będziem w intencji o zakończenie pandemii.
 5. W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań rozpocznie się po Mszy o godz. 18.00 nabożeństwem majowym i trwać będzie do północy. Ostatnia godzina adoracji jest tzw. godziną świętą. Od godz. 21.00 do 22.00 możliwość spowiedzi w zakrystii.
 6. W I piątek miesiąca okazja do Spowiedzi św. od godz. 17.00 w zakrystii, a po Mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i nabożeństwo majowe.
 7. Spotkanie Rady duszpasterskiej we wtorek 4.05 o godz. 19.30 na plabanii.
 8. W sobotę 8 maja uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Tego dnia Ks. Jacek odwiedzi chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00, a o 19.15 spotkanie modlitewne dla młodzieży.
 9. W przyszłą niedzielę z wiadomych przyczyn nie odbędą się uroczystości związane z I Komunią, dlatego porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Tego dnia przypada rocznica śmierci ks. Romana Kosteckiego. Msza św. w jego intencji o godz. 9.30.
 10. Spotkania dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek 10 maja klasy A i B o godz. 15.30, a w piątek 14 maja klasy C, D i E o godz. 15.30. Spotkania dla rodziców dzieci I-komunijnych w poniedziałek (10 V) o godz. 19.00 po jednym z rodziców uczniów klas A i B, we wtorek (11 V) o godz. 19.00 po jednym z rodziców dzieci z klas C, D i E. Wszystkie spotkania w kościele.
 11. Trwa zbiórka na operację naszego parafianina dwuletniego Leona. Osoby, które chcą włączyć się w pomoc zapraszamy na stronę: www.leonbejma.pl. W imieniu rodziców dziecka dziękujemy za wszelką pomoc.
 12. Zostało jeszcze kilkanaście biletów na film „Wyrok na niewinnych”.
 13. Bardzo dziękujemy za prace ogrodowe oraz elektryczne wykonane na rzecz parafii. Również za ofiary i daniny, które możemy składać przelewem lub do skarbony znajdującej się w kościele za ławkami. Tam wrzucamy także niedzielną składkę.
 14. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 15. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.