NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 2.06.2019

 1. Spotkania:
  – grupa modlitewno-charyzmatyczna „Chodzić po wodzie” w niedzielę o godz. 20.00 na plebanii;
  adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Wojciecha w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek od 8.00 do 17.30;
  próba scholii dziecięcej we wtorek o godz. 17.00 w salce pod kościołem;
  próba zespołu młodzieżowego we wtorek o 20.00 w salce pod kościołem;
  duszpasterstwo klas VII i VIII w środę o 18.45 w salkach pod kościołem;
 1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i jednocześnie XII Święto Dziękczynienia. Po mszach św. zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności Bożej.
 2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 3. Zapisy dzieci na kolonię do Kozielska odbędą się w środę 5 czerwca od godz.19.15 – 20.15 w salce pod kościołem. Zapraszamy rodziców.
 4. 6 czerwca przypada I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań rozpocznie się po Mszy św. wieczornej i trwać będzie do północy. Ostatnia godzina adoracji jest tzw. godziną świętą. Od godz. 21.00 do 23.00 możliwość spowiedzi.
 5. W I piątek miesiąca okazja do Spowiedzi św. od godz. 17.00. O godz. 20.30 w kościele adoracja, a następnie o 21.00 Msza św.
 6. Ks. Jacek odwiedzi chorych w sobotę 8 czerwca od godz. 9.00.
 7. WŻCH zaprasza w Wigilię Zesłania Ducha Świętego – sobotę 8 czerwca od godz. 19.00. Rozpoczniemy Drogą Światła, następnie wielbienie tańcem, agapa, o 21.30 adoracja i Msza św. o godz. 22.00. Więcej informacji na plakacie i parafialnej stronie internetowej.
 8. W czwartek 13 czerwca przypadają uroczystości odpustowe naszej Parafii. Już teraz zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na piknik. Jeśli ktoś chciałby upiec ciasto lub zrobić sałatkę może zgłosić się do zakrystii.
 9. W niedzielę 9 czerwca zapraszamy na „Marsz dla Życia i Rodziny”. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Wojciecha w Wągrowcu skąd o godz. 13.00 marsz wyruszy na Rynek. Po Marszu Piknik Rodzinny z wieloma atrakcjami. Szczegóły na plakacie.
 10. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową do Medjugorie w dniach 27-31 stycznia 2020r. Program wyjazdu można odebrać w zakrystii oraz zobaczyć tutaj.
 11. Rektor Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie informuje, że dnia 3 czerwca br. rozpoczyna się nowy nabór do naszego Seminarium, w którym kształcą się przyszli kapłani. Niezbędne informacje można uzyskać na stronach internetowych lub bezpośrednio u własnego duszpasterza. Pamiętajmy także w modlitwie o powołaniach.
 12. Dziękujemy za wykonane w tym tygodniu prace i składane ofiary.
 13. Przypominamy o zbliżającym się festynie i prosimy o fanty na loterię dobroczynną, książki i maskotki w dobrym stanie.
 14. Na stoliku za ławkami bezpłatne pismo „Dobre nowiny”. Przed kościołem do nabycia numer „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnika Katolickiego” oraz „Małego Przewodnika Katolickiego”.
 15. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.