NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 27.12.2020

 1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na czas liturgii, w której w naszym kościele mogą uczestniczyć 33 osoby. Przypominamy o dyspensie od obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
 2. Od poniedziałku 28 grudnia wracamy do całodziennej adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od godz. 8.00 do 18.00.
 3. Spowiedź 15 min. przed Mszą w zakrystii.
 4. W tym tygodniu biuro czynne tylko we wtorek od 16.00 do 17.30.
 5. W ostatni dzień roku 31 grudnia po Mszy św. wyjątkowo odprawionej o godz. 17.00 nabożeństwo dziękczynno-ekspiacyjno-błagalne. Modlić będziemy się także za zmarłych w tym roku Parafian.
 6. W I sobotę miesiąca 2 stycznia w ramach Nabożeństwa pięciu pierwszych sobót, o które prosiła Matka Boże w czasie objawień fatimskich, zapraszamy na Mszę św. z intencją wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 7.30, a po niej na nabożeństwo wynagradzajace.
 7. Ks. Jacek odwiedzi chorych wyjątkowo w drugą sobotę miesiąca 9 stycznia 2021.
 8. W tym roku zamiast odwiedzin duszpasterskich odprawimy w styczniu Msze w intencji Parafian według planu wywieszonego w gablocie oraz umieszczonego na stronie parafialnej.
 9. Bardzo dziękuję za składane ofiary, dzięki którym opłacamy na bieżąco koszty związane z utrzymaniem naszej Parafii. Można je składać w kościele do skarbony ustawionej za ławkami albo wpłacać na konto parafialne.
 10. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz czasopismo „Miłujcie się”.
 11. Pomódlmy się za śp. Andrzeja Woszaka i za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.