NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 13.01.2019

 1. Spotkania:
  adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Wojciecha w poniedziałek, wtorek i czwartek ze względu na kolędę od 8.00 do 15.00. Na zakończenie Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  Wieczór Chwały w niedzielę 20.01 po Mszy o 19.00 czas świadectw i spotkanie modlitewne;
 1. Przypominamy, że odwiedziny duszpasterskie obejmą połowę parafii. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie i umieszczony na stronie internetowej. W miesiącu styczniu w tygodniu nie będzie mszy o godz. 18.00, a biuro parafialne czynne będzie tylko w piątki od 9.00 do 10.00. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub po Mszy w zakrystii.
 2. W środę 16 stycznia Dzień WŻR. Msza św. o godz. 7.30, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.
 3. W piątek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 4. Zapraszamy do włączenia się w dzieło „Z Maryją ratuj człowieka”, które funkcjonuje już od kilku lat, a zrodziło się na Jasnej Górze. Jest to modlitwa w intencji osoby znanej tylko Bogu, której zbawienie jest zagrożone. Można przystąpić do Wspólnoty modlących się wpisując się na listę wyłożoną na stoliku za ławkami lub zgłaszając się przez stronę internetową: ratunek.jasnagora.pl. Na stoliku są także obrazki z odpowiednią modlitwą.  
 5. Dzień Babci i Dziadka w Klubie Seniora z udziałem dzieci z Przedszkola odbędzie się 30 stycznia (środa) o godz. 16:30 w salce pod kościołem.
 6. Rozprowadzając kredę i kadzidło Parafialny Caritas zebrał 1509,50 zł, a na misje 720,20zł. Dziękujemy za złożone ofiary.
 7. Sklepik poleca dewocjonalia na kolędę.
 8. Przed kościołem do nabycia numer „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnika Katolickiego”.
 9. Pomódlmy się za zmarłą Monikę Pietraszewską oraz za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.