NIEDZIELA – 3.01.2021

  1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na czas liturgii, w której w naszym kościele mogą uczestniczyć 33 osoby. Przypominamy o dyspensie od obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
  2. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godzinach od 8.00 do 18.00. W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań rozpocznie się około godz. 18.30 i trwać będzie do północy. Ostatnia godzina adoracji jest tzw. godziną świętą. Od godz. 21.00 do 22.00 możliwość spowiedzi w zakrystii.
  3. Spowiadamy 15 min. przed każdą Mszą w zakrystii.
  4. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze w porządku niedzielnym. Na każdej z nich poświęcenie kredy i kadzidła, które rozprowadzane będą przed Mszą św. przez członków Parafialnego Zespołu Caritas. Tego dnia modlimy się w intencji misji.
  5. Ks. Jacek odwiedzi chorych w sobotę 9 stycznia 2021 od godz. 9.00.
  6. W tym roku zamiast odwiedzin duszpasterskich odprawimy w styczniu Msze w intencji Parafian według planu wywieszonego w gablocie oraz umieszczonego na stronie parafialnej. Zachęcamy, aby tego dnia w swoich domach modlić się o Boże błogosławieństwo. Można skorzystać z modlitwy umieszczonej na naszej stronie i wyłożonej na stoliku przy konfesjonale.
  7. Sklepik parafialny poleca: Kalendarze na 2021 rok, książeczki do I Komunii św. 
  8. Bardzo dziękuję za składane ofiary, dzięki którym opłacamy na bieżąco koszty związane z utrzymaniem naszej Parafii. Można je składać w kościele do skarbony ustawionej za ławkami albo wpłacać na konto parafialne.
  9. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  10. Pomódlmy się za śp. Weronikę Kutzner, Jana Arcimowicza i za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.