NIEDZIELA – 10.01.2021

  1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na czas liturgii, w której w naszym kościele mogą uczestniczyć 33 osoby. Przypominamy o dyspensie od obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
  2. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. W piątek nie będzie wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Spowiadamy 15 min. przed każdą Mszą w zakrystii.
  4. W sobotę 16 stycznia Dzień WŻR. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.20, a po Mszy spotkanie formacyjne w salce pod kościołem.
  5. W tym roku zamiast odwiedzin duszpasterskich odprawiamy w styczniu Msze w intencji Parafian według planu wywieszonego w gablocie oraz umieszczonego na stronie parafialnej. Zachęcamy, aby tego dnia w swoich domach modlić się o Boże błogosławieństwo. Można skorzystać z modlitwy umieszczonej na naszej stronie i wyłożonej na stoliku przy konfesjonale.
  6. Sklepik parafialny poleca: Kalendarze na 2021 rok, książeczki do I Komunii św.  
  7. Bardzo dziękuję za składane ofiary, dzięki którym opłacamy na bieżąco koszty związane z utrzymaniem naszej Parafii. Można je składać w kościele do skarbony ustawionej za ławkami albo wpłacać na konto parafialne. Parafialny Zespół Caritas zebrał 1039zł rozprowadzając kredę i kadzidło.
  8. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  9. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.