MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 28.04.2019

 1. Spotkania:
  Ze względu na długi majowy weekand nie będzie w tym tygodniu adoracji w kaplicy św. Wojciecha, jednocześnie zachęcamy do nawiedzania Pana Jezusa w ciągu dnia w kościele;
  duszpasterstwo klas VII i VIII w środę o 18.45 w salkach pod kościołem;
 1. Dzisiaj w niedzielę Miłosierdzia Bożego możliwość uczczenia relikwii św. Faustyny po każdej Mszy św. Przyniesione skarbonki jałmużny wielkopostnej można składać do kosza przy Tabernakulum. Zebrane datki zostaną przekazane na ośrodek dożywiania dzieci w Demokratycznej Republice Konga poprzez Fundację „Dobra Fabryka”.
 2. Ze względu na drobne prace instalacyjne, jakie odbywają się pod kościołem Msza św. odpustowa z racji Uroczystości św. Wojciecha odbędzie się w kościele. Na zakończenie uczczenie relikwii św. Wojciecha.
 3. We wtorek 30 kwietnia nie będzie modlitwy różańcowej za zmarłych.
 4. W środę rozpoczyna się maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej po wieczornej Mszy św.
 5. W tym tygodniu biuro parafialne czynne tylko we wtorek w godz. 16.00-17.30.
 6. 2 maja przypada I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań rozpocznie się po Mszy św. wieczornej i trwać będzie do północy. Ostatnia godzina adoracji jest tzw. godziną świętą. Od godz. 21.00 przez godzinę możliwość spowiedzi.
 7. 8. W piątek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski oraz I piątek miesiąca. Msze św. według porządku niedzielnego. Okazja do spowiedzi od 18.30. Msza św. w intencji Ojczyzny odprawiona zostanie w kościele św. Jakuba w Murowanej Goślinie o godz. 9.30, a następnie odbędą się uroczystości przed pomnikiem.
 8. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę po porannej Mszy św.
 9. 10. Ks. Jacek odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00.
 10. Spotkanie w Klubie Seniora w przyszłą sobotę 11 maja o godz. 15:00 w Punkcie Caritas.
 11. Sklepik parafialny poleca: pamiątki, albumy do I Komunii św., flagi, życzenia na Bierzmowanie.
 12. Dziękujemy za wykonane w tym tygodniu prace oraz złożone ofiary.
 13. 14. Przypominamy o zbliżającym się festynie i prosimy o przynoszenie fantów na loterię dobroczynną, z której dochód przeznaczymy na formację dzieci i młodzieży z naszej Parafii. Poszukujemy fundatorów nagród głównych. Prosimy także o przynoszenie książek i maskotek w dobrym stanie.
 14. Parafia w Długiej Goślinie zaprasza 5 maja na Charytatywny Maraton Rowerowy, z którego dochód przeznaczony będzie na remont kościoła. Szczegóły na plakacie.
 15. Na stoliku za ławkami bezpłatne pismo „Dobre nowiny”. Przed kościołem do nabycia numer „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnika Katolickiego” i „Małego Przewodnika Katolickiego”.
 16. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.