IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 22.03.2020

 1. Wszystkie Msze odprawiamy normalnie z ograniczeniem do 50 osób. Transmisja na facebooku i youtube Mszy niedzielnej o godz. 11.00. W niedzielę dodatkowo o godz. 13.30 będzie można w kościele przyjąć komunię św.
 2. W poniedziałek dodatkowo Msza za wstawiennictwem św. Rity o godz. 19.30. Będzie również transmisja internetowa. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy o 7.30 i 18.00 możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Można to uczynić modląc się także w domu. Msza o 18.00 będzie transmitowana. Osoby podejmujące duchową adopcję prosimy o zgłoszenie się mailowo lub telefonicznie, abyśmy mogli wpisać je do parafialnej księgi adopcji.
 3. W tym roku nie będzie przed świętami spowiedzi z udziałem księży z dekanatu. Ze względu na epidemię spowiadać będziemy w zakrystii. W niedzielę 15 min. przed Mszą, w tygodniu rano 15 min. przed Mszą, a wieczorem 30 min. przed Mszą. Jeśli będzie taka potrzeba w kolejnym tygodniu ogłosimy dodatkowe dyżury.
 4. Ze względu na panującą epidemię odwołana zostaje pierwsza spowiedź dzieci przed I-komunią, która miała odbyć się w sobotę 28 marca o godz. 10.00. W tej wyjątkowej sytuacji pozostaniemy przy jednej spowiedzi przed komunią, która odbędzie się 9 maja o godz. 10.00.
 5. Przypominamy, że szystkie spotkania grup zostają zawieszone.
  adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Wojciecha w poniedziałek od 8.00 przez cały dzień i noc do wtorku godz. 17.30 (można zapisywać się na nocne godziny w zakrystii) oraz od środy do piątku od 8.00 do 17.30;
  – w piątek adoracji wieczornej nie będzie;
  – w niedzielę Gorzkie żale zostają odwołane.

  Zachęcamy w tym czasie do modlitwy różańcowej w domach.

 1. Droga Krzyżowa (też do 50 osób) w piątek o godz. 16.45 i druga o godz. 18.30 transmitowana na facebooku i youtube.
 2. Bardzo dziękuję za pierwsze ofiary wpłacane na konto parafialne. Bez tego rodzaju wsparcia nie będzie możliwe opłacenie w kwietniu podstawowych rachunków, ponieważ za dwa tygodnie stracimy płynność finansową. Z tego powodu wstrzymane zostają wszystkie prace i będziemy prosili o odroczenie spłaty naszego zadłużenia, które wynosi 30 tys.
 3. Pomódlmy się za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.